L.O.L. Remix Bebekler

LLUG8000

Ürün Açıklaması

L.O.L.ciler'in heyecanla beklediği yılın serisinin adı REMIX!

Farklı müzik türlerini buluşturan çok özel ve eğlenceli şarkı "Crew REMIX"te R&B, Rock, Hip Hop, Country ve Pop var! Tüm L.O.L. Hair Flip Bebek'ler ise bu müzik tarzlarından ilham alıyor. Her bir bebek özel müzik enstrümanı veya aksesuarı ile birlikte geliyor. Sürprizler bununla da bitmiyor, her bir paket gerçekten MÜZİK çalıyor!

Crew REMIX şarkısının her bir parçası L.O.L. Hair Flip paketlerindeki plaklarda gizli! L.O.L.ciler şarkıyı tamamlarken çok eğlenecekler. Yılın şarkısına ait sözleri tamamlamak için ise paketlerdeki şarkı sözü etiketlerini, şarkı sözü sayfasındaki numaralar ile eşleştirmeleri yeterli.

Remix paketlerindeki şarkı sözlerini biriktirirken, sözleri ve farklı tarzlardaki şarkı parçaları diledikleri gibi Remix'leyebilirler! Renk değiştirme sürprizi için ise L.O.L. Remix Hair Flip Bebek'i suya batırmaları yeterli! Fakat saçları ıslanmamalı!

Hoparlör şeklindeki paketi ile 2 adet L.O.L. Surprise Remix Hair Flip ve 1 adet Remix Pets paketleri ile L.O.L.ciler kendi Boombox'ını oluşturabilir!

15 sürprizle gelen L.O.L. Remix Hair Flip paketinde Şarkı Sözleri Etiketi, Plak, Plak paketi, Müzik enstrüman aksesuarı, Saç Aksesuarı, Şişe, Kıyafet, Ayakkabılar, Tarak, Hair Flip Saç Sürprizi ve 1 L.O.L. Remix Hair Flip Bebek bulunmaktadır. 

Sipariş vermeniz durumunda 1 adet L.O.L. bebek gönderilecektir. Sürpriz Pakettir model tercihi yapılamamaktadır.

Yaş Grubu: 3 Yaş ve üzeriLOL Ürünleri
349,90 ₺ %10
314,91 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava
Ürün Ayrıntıları
Ürün Kodu: 8056379104551
Boyut: Normal
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu ürün hakkında ilk yorum yazan sen ol.