Larus

Bir Politik Fütürist BilimKurgu Kitabı

Kaan Mumcuoğlu
1 kişi

Kitap Açıklaması

Başkan ve ekibi; ana karakter jack'ın arkadaşı tony'i, bali'den onu alıp abd'ye getirmek üzere görevlendirmesi ile soluksuz bir serüven başlar. Eski acil operasyon harekât birimi (a.o.h.b); zamanında önemli işler başarmış jack, tony, roger, gemıma, nila, kalin ve vasyl'den oluşan, güçlü bağlarla birbirine kenetlenen bir "gizli operasyon" biriminin merkezi olur.

U.t ve abd arasındaki ilişki ile geri planda uluslararası toplumu yöneten 427 aile ve onların yüzyıllardır süregelen enerji, güç, iktidar savaşları ele alınırken, ana karakter ve etrafındakiler, bir sürprizle karşılaşırlar; yeni bir uygarlık.

Eserin ilerleyen sayfalarında "manisa urla ay üssü enstitüsü" ve "pragma" isimli tesislerde, alternatif enerji için uzay boşluğunda "yıldızcık" oluşturulması ve manisa'daki enerji toplama birimi`ne aktarılması hedeflenerek abd, çin ve türkiye'nin bir arada yeni bir çağ, yeni bir uygarlık kurma hayalleri, jack ve arkadaşlarını, "toprak ananın onurlandırılması" için amansız bir göreve sürükler.

Hızlı, aksiyonlu, düşündürücü ve etkili şekilde işlenen hikâyenin içinde, evrenle ilgili manifestolardan, einstein'a pek çok insanı görmek olası bir durum.

Eğitirken düşündüren bu kitap,  kesinlikle sürükleyici bir olay kurgusuna sahip; okurken sizi olayın içine çeken ve hayallerinin içine alan eserde, kendinizi başkahraman olarak görebilirsiniz.Kaan Mumcuoğlu Kitapları

25,00 ₺ %25
18,75 ₺
1 günde kargoda
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786052173466
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 136
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Editör: İlhan Aksu
Ağırlık: 136
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.