Latin Amerika'dan Türkiye'ye Devrimci Kavga

Kolektif

Kitap Açıklaması

Sait Kıran Yoldaş’ın Açılış Konuşması

İnsanlığın Yüzakı Küba ve Venezüella İnancın, kararlılığın simgesi Castro Yoldaş’ın ülkesi Küba’nın Büyükelçisi Sayın Ernesto Gomez Abascal Yoldaşaramızda!.. Hoş geldiniz!
(Alkışlar… Viva Cüba… Viva Sosyalismo…)

Küba’nın 40 yıllık ABD ablukasına rağmen dimdik ayakta durmasından etkilenerek Latin Amerika’dan sol rüzgârlar estiren, ABD’nin kâbusu Hugo Chavez Yoldaş’ın ülkesinden, Venezüella’dan Büyükelçilik Maslahatgüzarı YoldaşRaul Betencourt Seeland aramızda!.. Hoş geldiniz!
(Alkışlar… Kahrolsun Emperyalizm… Yaşasın Sosyalizm…)

Değerli konuklar,
Kısaca programımızdan söz etmek istiyorum. Bildiğiniz gibi, Küba Komünist Partisi’nin daveti üzerine bir Parti heyetimiz, Küba’yı ziyaret etti, 24 Şubat-3 Mart 2008 tarihleri arasında resmi bir ziyarette bulundu. Yoldaşlar, bu heyetin yaptığı görüşmeler hakkında, kısa bir bilgilendirme sunmamı talep ettiler. Bugünkü etkinliğimizde ilk olarak bu konudaki, Küba ziyareti konusundaki, değerlendirmelerimizi, raporumuzu sunacağız.

Ondan sonra yoldaşların hazırladığı sinevizyon gösterisi var.

Bu iki sunumdan sonra Konferansımıza başlayacağız.

Sayın Küba Büyükelçisi Ernesto Gomez Abascal Yoldaş, Venezüella Maslahatgüzarı Raul Betencourt Seeland Yoldaş ve Partimiz Genel Başkanı Nurullah Ankut Yoldaş’ın katılacağı Konferansı gerçekleştireceğiz.

Programımızda, sürenin biraz uzun olmasını da göz önünde bulundurarak, Sayın Küba Büyükelçisi Ernesto Gomez Yoldaş’ın konuşmasından sonra, 15 dakikalık bir ara vereceğiz. İkinci turda, Sayın Venezüella Büyükelçiliğinden Maslahatgüzar Yoldaşla, Genel Başkanımız size seslenecek.

10,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789757346340
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 142
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.