Liyo ve Cesareti Arayan Geyik

Asena Yurtsever
Anya Yayın
1 kişi

Anadolu’nun yuva kokan ormanlarından, yok olma tehlikesiyle hayatta kalma mücadelesi veren hayvanların dilinden bu hikâye.

Alageyik Ala’nın endişelerinin nasıl korkuya ve belki de fobiye doğru ilerlediğini gördükçe, kendinizi ona nasıl yardım edebileceğinizi düşünürken bulabilirsiniz. Bakalım arkadaşlık bağı Ala’ya destek olmaya yetecek mi?

Asena Yurtsever Kitapları
25,00 ₺ %25
18,75 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786056696619
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 45
Basım: Şubat 2019
Ebat: 16x16 cm
Asena Yurtsever

Asena Yurtsever Hakkında

Asena Yurtsever, İstanbul Üniversitesinde Lisans ve Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra EMDR, Aile Terapisi, Sanat Terapisi ve Psikodrama Eğitimleri almıştır. Ergen, yetişkin ve ailelerle çalışmakta...

Liyo ve Cesareti Arayan Geyik Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Ayşegül Okumuş (09.05.2019)

  Yazarı, çizeri, editörü ve yayıneviyle uzman bir kadronun elinden çıkan bu kitabın, nitelikli çocuk edebiyatı ürünleri içerisinde önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyorum. Hem uzmanlar hem eğitimciler hem de aileler için harika bir kaynak kitap. Her çocuğun kitaplığında olmalı

 • Çağan Akay (08.02.2019)

  Kitap daha elimize geçmedi ama eminim ki çocuklar için gayet faydalı olacaktır. Çocuklar için gayet güzel bir hediye olacaktır.

 • Ümran Özkara (07.02.2019)

  Harika bir çocuk kitabı olduğunu tahmin etmek çok da zor değil Asena Yurtsever'in bu muhteşem kitabını okumak için sabırsızlanıyoruz kitabın gelmesini.

 • Aşkın Abadan (07.02.2019)

  Çocuk kitabı seçerken uzmanlarında söylediği gibi çok fazla dikkat etmeliyiz. Sayın Asena Yurtsever hocamızın geleceğimiz aydınlık yüzleri için kaleme aldığı liyo ve cesareti arayan geyik kitabı eminim mükemmeldir. Sabırsızlıkla bekliyoruz kitabımızın gelmesini.