LWM English İngilizce Eğitim Seti

Suphi Ceyhan, Benay Kapan, Aslı Yedikat

Kitap Açıklaması

Learn With Me (LWM English), 3 adet kitap, 9 adet DVD ve 1 MP3 CD’den oluşan bir İngilizce eğitim setidir.

Dört temel dil becerisi olan listening (dinleme), speaking (konuşma), reading (okuma) ve writing (yazma) çalışmalarının hepsini içinde barındırır.

Kitaplar, DVD’ler ve MP3 CD’lerden oluşan sette dilbilgisi konularına değinilmiş; bol bol etkinliğe ve sıkça kullanılan temel yapılara ağırlık verilmiş; pandomim(sözsüz oyun) eşliğinde, farklı bir kelime öğretim yöntemi izlenmiştir.

Kitaplar; beginner, elementary ve intermediate seviyeleri temel alınarak, 3 aşamada düzenlenmiştir. Sıkıcı gramer anlatımlarından ziyade; kısa konu anlatımlarına, pratik konuşma yöntemlerine, okuma ve dinleme parçalarına, konuşma ve yazma etkinliklerine yer verilmiştir.
Kitaplara paralel olarak hazırlanmış DVD’lerin her birinde, İngilizce öğretmenlerimizin akıllı tahta eşliğinde gerçekleştirdikleri konu anlatım videoları ve pandomim eşliğinde kelime öğretimleri yer almaktadır. Öğretilen kelimelerin, cümle içinde kullanımlarına ve Türkçe karşılıklarına da yer verilmiştir. Pandomim eşliğinde gerçekleştirilen bu anlatımlar ile farklı ve etkili bir öğretim yöntemi izlenmiştir

MP3 CD’ler ise kitapların dinleme parçalarını içermektedir.

Suphi Ceyhan Kitapları
162,04 ₺ %28
116,67 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 8698472071851
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 536
Basım:
Ebat: 21x265 cm
Ağırlık: 1490
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.