Mahrem (Resimli Özel Baskı)

Elif Şafak
Doğan Kitap
Kidega'nın Mahrem (Resimli Özel Baskı) Kitap Yorumu

Yazarın farklı bir dil ve kurgu ile kaleme aldığı Mahrem okuyucusunu karamsar bir dille selamlıyor. Fantastik bir roman olarak sınıflandırabileceğimiz kitap Şafak'ın beklenmeyen aromalarıyla zenginleşmiş hep akılda kalacak bir eser. 

Görmeye ve görülmeye dair bir roman...

Öyle güzel ki uçmak...

Öyle güzel ki tüyden hafif, uçurtmadan serseri, buhardan oynak, toz zerresinden kıvrak, kar tanesinden savruk olabilmek gökkubbede.

Niyetim daha, daha da yükseklere çıkmak. (…)

Niyetim gökyüzünde fersah fersah yükselip güneşin gölgesine değerek, bembeyaz bulutların üzerine çıkıp bağdaş kurmak ve bir de oradan bakmak dünyaya. Çünkü bilmek istiyorum aşağıda olup biten her şey görülüyor mu buradan bakıldığında?

Merak ediyorum arka bahçelerde sırlanmış sırlar, işlenmiş kabahatler, yarım kalmış oyunlar kaydediliyor mu satır satır, kelime kelime?

Bilmek istiyorum bir mahremiyeti var mı insanoğlu-insankızının, insan olmanın?

Elif Şafak Kitapları
41,67 ₺ %25
31,25 ₺
Tedarik Süresi: 4 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786050956801
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 312
Basım: Aralık 2018
Ebat: 13,5x19,5 cm

Elif Şafak Hakkında

Elif Şafak Kimdir? Elif Şafak 1971 yılında Strazburg’da doğmuştur. Ortaokulu Madrid’de okumuştur. ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. Yüksek Lisansını ODTÜ Kadın Çalışmaları...

Mahrem (Resimli Özel Baskı) Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Şahnur Özbey (08.02.2019)

    Elif Şafak psikiyatrinin içinden çıkarıyor sanki romanlarını ve her karakter bi şekilde hastalıklı (toplumdaki herkes gibi) ,üstelik harika bi anlatımla sizi de içine alıyor.

  • Ada Kutlay (21.12.2018)

    Elif Şafak Türk romancılığından en güçlü kadın yazarlardan biri bence. Her kitabını çok beğeniyorum. Mahrem'de bu kitaplardan biri.