Marka Yaratmanın Beş Adımı

Mike Moser

Kitap Açıklaması

Markanızı yaratırken ve tutundurmaya çalışırken karmaşık stratejilerden kaçınıp basit düşünmek bazen daha çok işe yarar. Amerika 500 küsur yıl önce keşfedildi. Tekrar, kendi yöntemlerinizle keşfetmeye çalışmanın alemi yok! Zirveye daha önce tırmanılmışsa bir haritası vardır. Kendi rotanızda inat etmeyip sizi sonuca kısa yoldan ve zaman yitirmeden ulaştıracak rotayı takip edin.

Başarısını ödüllerle kanıtlamış pazarlama üstadı Mike Moser elinize, "Marka Yaratmanın 5 Adımı" adlı bir marka yol haritası tutuşturuyor. Şirketinizin gerçekleri ile pazarın gerçekleri örtüşmüyorsa ve pazarlama stratejiniz marka değerinizi karşılamıyorsa, buna ihtiyacınız var demektir.

Moser, tipik pazarlama uzmanlarının aksine, lafı hiç uzatmayıp, her ölçekte şirketin uygulayabileceği yalın bir yöntemler kılavuzu sunuyor. Üstelik referansları yeterince sağlam. Apple, Reebok, Dell Computer, Kia Motors gibi şirketler benzer yöntemlerle güçlenmişse bir bildikleri var demektir. Siz de bu kitabın ışığında kendi marka yolculuğunuza çıkabilirsiniz. Ayak izlerinin peşinden gidin...

Mike Moser

 13,89 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9799756347262
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 171
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 171
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.