Mass Effect : Yükseliş

Drew Karpyshyn

Kitap Açıklaması

Elli bin yıl önce ortadan kaybolan Protheanlar, ileri teknoloji ürünü eserlerini galaksinin dört bir yanında bıraktılar. Mars'ta tesadüfen bulunan bir Prothean eseri sayesinde insanlık da bu kadim ırkın teknolojik nimetlerinden faydalandı ve galaksinin diğer gelişmiş ırkları arasında yerini almaya başladı. Ne var ki ırklar arasına katılmak değil, hakimiyet kurmaktan başka bir şey değildi.

Bilim insanı Kahlee Sanders özel yetenek sahibi"biyotik" çocukların sıra dışı güçlerini kullanmalarına yardım eden bir program olan Yükseliş Projesine katılmak için İttifak'tan ayrılır. Programın en çok gelecek vaat eden öğrencisi otizmin sınırlarında ve henüz o iki yaşında olan Gillian Grayson'dır. Ancak Kahlee'nin bilmediği bir şey vardır: Gillian öğrenciler, üzerinde kaçak deneyler yürüterek programı sabote eden Cerberus adlı yasadışı bir örgütün masum piyonudur.

Cerberus'un planı açığa çıkınca Gillian'ın babası çocuğunu Yükseliş Projesinden alıp kanunsuzluğun hüküm sürdüğü Terminus'a kaçar. Gillian'ı korumaya kararlı olan ancak Grayson'ın aslında bir Cerberus ajanı oduğunu bilmeyen Kahlee de onlarla birlikte gider. Kahlee küçük kızı babasının elinden kurtarmak için galaksinin en ücra köşelerine ulaşmak zorlu düşmanlarla ve türlü engellerle mücadele etmek zorunda kalacaktır.Drew Karpyshyn Kitapları

32,50 ₺ %22
25,35 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Mass Effect-Ascensioni Drew Karpyshyn
ISBN: 9786055381912
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 293
Basım:
Ebat: 13,5x21,5 cm
Çevirmen: Özge Özköprülü
Ağırlık: 338
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.