Medya ile İlişkiler Rehberi

Sally Stewart

Kitap Açıklaması

"Çok önemli" etkinlikler gerçekleştirmenize rağmen medyada yeterince yer almadığınızı mı düşünüyorsunuz? Gazetecilere ulaşmakta ve onları ikna etmekte sıkıntı mı çekiyorsunuz? Gönderdiğiniz basın bültenlerinde yazdıklarınız ya da basın toplantılarında söyledikleriniz medyaya hiç beklemediğiniz ve belki de istemediğiniz bir şekilde mi yansıyor?

Röportaj verdiğiniz muhabire "off the record" kalması şartıyla bazı önemli bilgiler verdiğinizde aldığınız "samimi" söze rağmen söyledikleriniz 'olduğu gibi' mi yayımlanıyor? Gazetecilere, sizin hakkınızda verdikleri yanlış veya eksik bilgileri düzelttirme konusunda zorluk mu çekiyorsunuz?

Bu şikayetlerden birinden, bir kısmından veya tümünden mustaripseniz sizin için konabilecek en doğru teşhislerden biri şu olabilir: Büyük ihtimalle medyayı ve gazetecileri yeterince iyi tanımıyorsunuz ve haber süreçlerinden pek haberdar değilsiniz!

Bu teşhisin sizin için de geçerli olduğunu düşünüyorsanız medya dünyasının içinden birinin, tecrübeli gazeteci Sally Stewart'ın bu konuda size söyleyeceği çok şey var.13,89 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9799756347668
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 240
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 240
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.