Melek Rüyaları

Rüyalarla Gelen Şifa ve Rehberlik

Doreen Virtue, Melissa Virtue

Kitap Açıklaması

Rüyalar, varlığın diğer boyutlarına ve zamanlarına açılan kapılardır. Rüyalar, öz benliğimizi tanımamıza, yaşamak istediğimiz hayatı yaratmamıza ve tüm yaşam alanlarımızda şifa almamıza hizmet eden araçlardır. Rüya görmek eylencelidir ve rüyalarda gelen mesajların şifrelerini çözmeyi öğrenmek kolaydır. Onlar, bize rüya rehberlerimiz ve meleklerimiz tarafından getirilen, Kaynaktan gelen güçlü mesejlardır.

Bu kitapta, Doreen Virtue ve Melissa Virtue, melek rüyalarını diğer rüyalardan ayırt edebilmek, rüyaları hatırlamak, belirli bir konuda rehberlik almak için rüya kuluçkasına yatmak, sorun çözme-geçmiş yaşam ve gelecekten haber veren rüyaları tanımakla ilgili eşsiz teknikleri okurla paylaşıyorlar. Ayrıca doğru ve isabetli rüya yorumları yapabilmenin yolları ile temel rüya sembollerini açıklıyorlar. 

İlahi rehberlik almanın en etkili yollarından biri olan rüyaların, gizemli kapılarından girmeye hazır olanlar için, "Melek Rüyaları" müthiş bir kaynak.

Doreen virtue, meleksi varlıklarla çalışan, durugörür bir psikoloji doktorudur. Melekleri Nasıl Duyarsınız ve Melek Astrolojisi 101 kitaplarının yazarıdır. Doreen Oprah, The View, Good Morning America vb. televizyon programlarına konuk olmuştur. Dünya çapında seminerler düzenlemektedir ve HayHouseRdio.com da haftalık bir programında sahibiidir.Web sitesi: AngelTherapy.com

Melissa Virtue, rüyalarla çalışmaya ve meleklerle iletişim kurmaya küçük yaşlarda başladı. O bir Melek Terapisi Uygulayıcısı, bir medyum ve Işık Titreşim Şifası Uygulayıcısı'dır. Melissa rüya yorumlama ve meleklerle ilgili seminerler veriyor. Kendi yarattığı, spiritüel temelli bir dans olan SpiralDance eğitimleri veriyor. O ayrıca Magical Dream Journeys isimli bir çocuk kitapları dizisinin yazarıdır. Web sitesi: www.SacredSolas.com

Doreen Virtue Kitapları
26,85 ₺ %28
19,33 ₺
Tedarik Süresi: 3 iş günü
75 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786056335464
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 108
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Ağırlık: 120
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.