Merlyn Kral Arthur’un Büyücüsü’nün Gizli 21 Dersi

Douglas Monroe

Kitap Açıklaması

Douglas Monreo tarafından kaleme alınan bu kitap, Druidler'in "Gizli Sırları"nı içeren ve daha önce hiç yayınlanmamış olan gizli metinlerden yararlanılarak hazırlanmıştır. Bu metinler ilk kez "Pheryllt Kitabı" ismiyle 16.Yüzyıl'da bir araya getirilmiştir.

Otantik Druid Gelenekleri'nin "Gizli Sırları"nı içeren bu kitapta, tarihin geçmiş dönümlerine geri dönecek ve farklı bir dünyanın içinde, sürükleyici gizemli bir yolculuk yapacaksınız. Bu yolculuğunuz sırasında Kral Arthur'un Merlyn tarafından inisiye edilişine şahit olacaksınız...

Aynı zamanda "Druid Büyüsel Ritüelleri"ni ve bu ritüellerde uygulanan pratik teknikleri izleyeceksiniz...

Druid Öğretisi'nin temelleri Atlantisliler'e dayanmaktadır. İşte bu nedenle, kitapta işlenen konular aynı zamanda Atlantis'in kaybolan bilgilerine de ışık tutmaktadır.

Dünya üzerindeki büyüsel uygulamalar ve Gizli Dinler'le ilgili araştırmalarıyla tanına Douglas Monroe, kendisinin de bir parçası olduğu Druid Geleneği'ne ait gizli kalmış sırları ortaya çıkartabilmek için yaptığı araştırmalar sırasında eline geçen gizli metinler sayesinde, Kral Arthur Efsanesi ve Druid Rahipleri'nin önde gelen isimlerinden biri olan Merlyn hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilmiştir.

25,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9799758312251
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 618
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 618
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.