Modayı Değiştiren 100 Fikir

Harriet Worsley
Literatür Yayıncılık

Moda her zaman etrafında gelişen olaylarla etkileşim halinde olmuştur. Modaya yön veren her bir fikrin bir zincirin halkası olduğunu bilmek ve bu halkalardan birinin eksikliğiyle dahi kadın giyimin bugün aynı yerde olamayacağını belirtmek gerekir.

Modayı Değiştiren 100 Fikir, tasarımcıların en etkili tasarımlarına yer vererek modanın zaman çizelgesinde konumlandırılan moda fikirlerini okuyucuya sunuyor. Kitapta 1900’lerden 2010’a kadın giyimindeki devrimsel değişimler, gerek bu değişimlerin arka planında yatanlara gerekse moda dünyası üzerindeki etkilerine değinilerek açıklanıyor.

Kitap, tişörtlerin ilk başta erkek iç çamaşırı olması ya da kot pantolonlarda bulunan rivetlerin altına hücum dönemindeki işçi kıyafetlerini güçlendirmek için geliştirilmesi gibi bilgiler ışığında okuyucuyu günlük kıyafetlere daha bilgili bir gözle bakması için cesaretlendirmeyi hedefliyor.

75,00 ₺ %21
59,25 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Hobi, Moda - Giyim
Orijinal Başlık: 100 Ideas That Changed Fashion
ISBN: 9789750407031
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 216
Basım: Şubat 2018
Çevirmen: Begüm Başoğlu Öner

Harriet Worsley Hakkında

Harriet Worsley, Hobi, Moda - Giyim kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Modayı Değiştiren 100 Fikir kitabının yazarıdır. Harriet Worsley kitapları;...

Modayı Değiştiren 100 Fikir Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.