Netter’in Klinik Anatomisi

John T. Hansen

Kitap Açıklaması

Anatominin klinik ile ilişkisini Netter yoluyla anlayın!

Karmaşık klinik anatomik kavramlarının kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını hızlı ve açık bir şekilde sağlayın! Netter Klinik Anatomi, 2. baskı, kaynağa ulaşılabilirliği ve okunabilirliği yüksek, geliştirilmiş bir model içerir.

- Yaklaşık 600 renkli çizim, klinik ilişkilerini anlamanıza yardımcı olacak destekleyici metinler eşliğinde, normal ve patolojik anatomi ve embriyolojinin gerekli betimlemelerini sunar.

- Klinik Bakış kutucukları, anatomi ve patofizyolojiyi birbirine bağlayan klinik ilişkilerin yüzlercesini bol resimli bir şekilde sunar, Yapı ve Özellik Kutucukları yapı ve işlev arasındaki ilişkileri açıklar.

- Kas / Bağ / Eklem Tabloları bağlantı noktalarını, hareketleri ve her yapıyla ilgili diğer anahtar bilgileri, iskelet ve kas sistemine hızlı bir bakış sağlayarak özetler.

- Her bölümün sonunda yer alan kısa yanıtlı gözden geçirme soruları konuya hakimiyetinizi tartmanıza ve daha ileri çalışma yapmanız gereken alanları değerlendirmenize yardımcı olur.

- Çevrimiçi erişim, ileri öğrenme ya da uygun bir gözden geçirme için 40 ek şekil, 278 ek kısa cevap ve 115 çoktan seçmeli gözden geçirme soruları ile birlikte kitabın içeriğinin tamamını görmenize olanak sağlar.105,00 ₺ %10
94,50 ₺
Tedarik Süresi: 10 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Akademik
ISBN: 9786053550747
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 470
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 470
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.