Nil’in Ak Günlüğü

Nil Demirkazık

Kitap Açıklaması

Liderler bir ülkenin kaderinde öncü rol oynayan ve tarihin bir anında tarihe yön veren kişilerdir. İşte Erdoğan'a bakınca bunu öylesine derinden hissediyorsunuz ki, sanki ülkenin geleceği, sanki tarihin alacağı yeni yön, hepsi bir arada gözünüzün önünden film şeridi gibi akıp gidiyor. Onunla tanışmak tarihle tanışmak ya da gelecekle tanışmak gibi. Onunla yakın olmak idealinizde olan herşeyi bir liderin gözlerinde, bakışlarında hissetmek gibi. Öylesine sıcak, öylesine yoğun ve bir o kadar da kararlı.

Kararlı olan birisi daha var o da Nil Demirkazık. Tayyip Erdoğan'ı gördükten sonra, bir kez daha karar veriyor, söz veriyor, yemin ediyor. Bugünden sonra hayatını bu ülkenin geleceğine, daha güzel bir dünya yaratmaya, daha insanca yaşayan bir topluma adayacak. Tayyip Erdoğan'ın yüzünde gördüğü geleceği ve kararlılığı, onunla omuz omuza taşıyacak ve paylaşacak.

Nil Demirkazık, artık sadece bu ülke için yaşayacak. Yüreği bu topraklarda yaşayan insanlar için çarpacak. Ve onlara ilahi bir lütuf olan bu liderle birlikte zorlu bir yolculuğa çıkacak.

Bu yolculuğun hedefi belli. Daha güçlü, daha aydınlık bir Türkiye. Yolculuk uzun, ama Erdoğan gibi eşsiz bir liderle çıkılan yol uzun olsa, zorlu olsa ne çıkar ki. Yürümeye değil, koşmaya, koşmaya değil sadece coşmaya hazırım.
(Arka Kapak)Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789758651054
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 250
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 250
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.