No Kalp Hastalıklarına Son

Louis J. Ignarro

Kitap Açıklaması

Vücudumuzda Bulunan Nitro Oksit İle Kalp Hastalıklarını ve Kalp Krizini Nasıl Engeller ve Yok Ederiz?

Milyonları tehdit eden kalp hastalıkları, artık her yaştan kadın ve erkeğin başlıca ölüm sebebi. Nobel Ödüllü Dr. Louis J. Ignarro’nun otuz yılı aşkın araştırmalarının özeti olan Nitrik Oksit Mucizesi reçeteli ilaçlara sarılmadan kalp-damar hastalığını nasıl önleyip ortadan kaldırabileceğinizi sorguluyor.
Bu eserde, Dr. Ignarro mucize ilacın üretimini artırarak kalp-damar sistemini güçlendiren NO rejimini paylaşıyor bizlerle. NO perhizi herhangi bir markette bulabileceğiniz NO-destekçisi ilaveleri almayı, NO dostu yiyecekleri perhiz listenize eklemeyi ve ölçülü bir idman programı yürütmeyi kapsayan üç aşamalı, kolay uygulamalı ve abartısız bir tedavi yöntemidir. Nitrik Oksit Mucizesi’nin öğretilerini uygulayarak krizleri, felçleri ve hemen her hastalığı tarihe gömme yolunda ilk adımı atabilirsiniz.

“Dr. Ignarro’nun araştırmaları NO’nun kalptekiler de beraber, vücudun kan damarlarını birbirine bağlayan hücrelerin işlevini geliştirerek kalp sağlığına katkıda bulunduğunu ispatlıyor. Nitrik Oksit Mucizesi kitabı bu bıçak-sırtı bilimin kalp ve dolaşım sistemlerinin sağlığını nasıl düzenlediğini öğrenmek isteyen herkese yardımcı olacak.“

11,06 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789944411516
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 190
Basım:
Ebat: 13,5x22,5 cm
Editör: Özlem Kocukeli
Çevirmen: Ömer Öztürk
Ağırlık: 193
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.