O Kadar da Harika Değilsin

Daha Az Berbat Olmanın Yolları

Elan Gale
Paloma Yayınevi

Kişisel gelişim endüstrisi eğer pozitifseniz, en iyi adımınızı atarsanız ve kendinize inanıyorsanız mutluluğu bulacağınızı söyler. Hadi gerçekçi olun, istediğiniz bütün ilham verici alıntıları okuyorsunuz. Kalp şeklindeki aynanızda kendinize bakarken kendinizi olumlayarak ve kendinizi sevmeyi öğrenmeye çalışarak günler geçiriyorsunuz.

Kafanızın içindeki sesi dinliyorsunuz çünkü dediklerini beğeniyorsunuz. Mutlu olmak istiyorsunuz. Özel ve önemli olduğunuza inanmak istiyorsunuz. Buna ihtiyacınız var. Bunun için deli oluyorsunuz. Daha iyi olmaya odaklanmak yerine, umutsuzca ve tümüyle daha iyi hissetmeye teslim olmuş durumdasınız.

Ama gerçek şu ki siz sert çocuk değilsiniz ve istediğiniz hayata hâlâ sahip olamadınız. O Kadar da Harika Değilsin işte tam burada devreye giriyor. Bu kitap, kendinden nefret etme, pişmanlık gibi olumsuz gündelik hisleri alıp bunları hayatınızı iyileştirmek için nasıl kullanacağınızı anlatıyor.

Pozitif düşünme ahmaklar içindir. Negatif düşünme ise kazananlar için.

23,15 ₺ %35
15,05 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786059200462
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 164
Basım: Ocak 2019
Ebat: 14x18 cm
Çevirmen: Lale Tayla

O Kadar da Harika Değilsin Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Ece Bademci (11.02.2019)

    Bu kitap, kendinden nefret etme, pişmanlık gibi olumsuz gündelik hisleri alıp götürecek bir eser. Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.