O ( Tam Metin )

Stephen King
1 kişi

Kitap Açıklaması

Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry’yi diğer kasabalardan farklı kılan şey, kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren esrarengiz bir yaratığın varlığıdır. Bu korkunç yaratıkla uzun yıllar önce savaşıp ardından kasabayı terk eden ve kendilerine yeni bir hayat kurmuş olan yedi çocuk, artık birer yetişkin olmuş, yaşadıkları dehşet dolu günleri unutmuşlardır. Ancak, anılarının derinliklerine gömdükleri kâbusları, yıllar sonra yeniden gerçeğe dönüşmüştür... Stephen King’in yazımını dört yılda tamamladığı ölümsüz başyapıtını okurken tam da Daily Express’in tarif ettiği gibi, O’nun karanlık dünyasında yaşadığınızı zannedeceksiniz.

“Dehşetin büyüleyici destanıyla karşı karşıyasınız. King deliliğin sınırında, okurları aldatmadan her şeyin hakkını veriyor... O bir dâhi... Karanlık ve şeytani.”

The Washington Post Book World

“Bu kitap sizi şaşkına çevirecek... Karakterler öyle gerçekçi ki her birinde adeta kendinizi bulacaksınız... Tıpkı iyi aydınlatılmış bir odanın her ayrıntısını görür gibi...”

- Los Angeles Times

Stephen King Kitapları
85,00 ₺ %30
59,50 ₺
Tedarik Süresi: 3 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: It
ISBN: 9789752121768
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 1064
Basım:
Ebat: 14x21 cm
Çevirmen: Oya Alpar
Ağırlık: 1064
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Büşra Kahya (29.07.2018)

    Korku eşiği yüksek olan bir insanın bile tüylerini ürpertebilecek bir roman olduğunu söyleyebiliriz. Güzel kurgulanmış ve ufak tefek yerler dışında kitabı tahmin edemiyorsunuz.