Öfke Dansı

İlişki Modellerini Değiştirmek İsteyen Kadınlar İçin Rehber

Harriet G. Lerner
Varlık Yayınları
1 kişi

Öfkenin nedenleri ve modelleri üzerinde duran bu kitap, önemli ilişkilerde anlamlı ve uzun vadeli değişimler gerçekleştirmeyi sağlayacak özel stratejiler sunuyor. Yazar, vardığı sonuçları on yıllık klinik araştırmalara, psikanalist sistemler ve aile sistemleriyle ilgili en son bulgulara dayandırarak, kavga ve suçlamayla ya da sessizlik ve duygusal uzaklaşmayla dışarı vurulan öfkenin, mevcut ilişki dinamiklerini neden ve nasıl koruduğunu gösteriyor. Ayrıca, öfkeyi daha güçlü ve bağımsız bir benlik duygusu kazanmak için kullanma konusunda kadınların yaşadığı zorlukları da dile getiriyor. Kadının öfkeli ve suçlayıcı bir konumdan, kendi karmaşasıyla yüzleşmeye doğru yaptığı yolculukları dile getiren Öfke Dansı, öfkenizi yapıcı bir güce dönüştürerek yaşamınızı yeniden şekillendirmek için size rehberlik edecektir.

Harriet G. Lerner Kitapları
28,00 ₺ %30
19,60 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Orijinal Başlık: Dance of Anger
ISBN: 9789754341676
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 199
Basım: Nisan 2017
Ebat: 13,5x19,5 cm
Çevirmen: Sinem Gül

Harriet G. Lerner Hakkında

Harriet G. Lerner Kimdir?Harriet G. Lerner 30 Kasım 1944 yılında dünyaya gelmiştir. Feminist teorisi, klinik psikolojiye katkısı bulunan Lerner Kansas Psikiyatri Karl Menninger Okulunda öğretim görevl...

Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Güney Mertkan Güçoğlu (31.08.2018)

    İletişimde ki pek çok dengeyi öğrenebileceğimiz harika bir kitap. Burdan kısa sürede öğreneceklerimizi hayatımız boyunca zor buluruz. Kesinlikle Tavsiye ediyorum.

  • Sinem Ağaoğlu (15.08.2018)

    Toplumumuzu bu kadar güzel anlatan bir kitap daha okumadığım için şanslıyım çünkü bütün enerjimi Öfke Dansı kitabına bıraktım. Mutlaka okumalı ve okutmalısınız.