Ölüm Sanatçısı

John Connolly

Kitap Açıklaması

"John Connolly cinayet kurgusunun, ölümün gaddar bir hatırlatıcısı olduğunun ve okuyucuyu zekâsıyla yendiğinin farkında." Sunday Times "Suç türünde olağanüstü, yeni bir yetenek."
Shots Magazine-
"Thomas Harris'in muhteşem ve ürkütücü geleneğini takip eden şık yazılmış bir hikâye. Connolly'nin şiddete karşı gerçek bir yeteneği, kalp sıkıştırıp karın ağrıtan tasvirleri var."
Sunday Independent, Dublin
"Emek verilmiş bir araştırma, harikulade bir tanımlama ve ürkütücü ve kışkırtıcı bir öyküyü bu denli heyecanlı bir hikâye hâline dönüştürme yeteneği."
Mirror-
"Connolly'nin Ölüm Sanatçısı, bir sonraki milenyumda kendinden oldukça söz ettirmeye kararlı bir roman. Okumaya değer... Başarıyı hak eden heyecanlı, korkutucu ve esrarengiz bir şekilde keyif verici bir yapıt."
Irish News, Belfast-
"Hayret verici karmaşası olan bir yapıt. Bir kitabı kapattıktan sonra hâlen etkisi altında kalmak çok ender rastlanan ve güzel bir şeydir... Bu kitap 1999'un en iyileri arasına girmeyi başarmış."
Jean Heller, St. Petersburg Florida Times-
"Hırslı, dehşet verici... Göz kırptırmayan katliam ve işkencelerin altında gerçekten yürek parçalayıcı bir cinayet entrikası yatıyor."
Kirkus Reviews-
"Connolly risk almaktan çekinmiyor ve istenileni de veriyor. Bu etkileyici eser Louisiana'nın gizemler rafına konulacak unutulmaz bir katkı."
Diana Pinckley, Times Picayune, New Orleans-John Connolly Kitapları

23,15 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789944394208
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 594
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 594
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.