Orbital - 1. Yaralar

Sylvain Runberg

Kitap Açıklaması

Dünya, bütün engellemelere rağmen sekiz bin yıllık geçmişi olan ve 781 ırkı içine alan intergalaktik bir konfederasyona üye oldu. Bu üyelik neticesinde konfederasyonun sekiz bin yıl önce elde ettiği tüm bilimsel ve teknolojik imkanlar insan ırkının istifadesine sunuldu. Böylece galakside yaşayan diğer ırklar gibi insan ırkı da uzak yıldızlara kolayca ulaşıp yeni yaşam alanları oluşturabilecek duruma geldi.

Devasa bir yıldız platformu olan ORBİTAL bu galaktik konfederasyonun siyasal-güç merkezi. Konfederasyona üye tüm gezegenler Orbital tarafından yönetiliyor. ORBİTAL aynı zamanda paralel dünyalara açılan bir kapı olma özelliğini de taşıyor.

Biri uzaylı, diğeri dünyalı Mezoke Izzua ve Caleb Swany isimli diplomatik büro ajanları, organizasyonun kendilerine verdiği yetkiyle gezegenler arası ihtilafları barışçıl yöntemlerle çözüme kavuşturuyor. İlk görevleri ise öcelikle Senestam gezegeninde kaybolan Orbital pilotlarının başına ne geldiğini bulmak. İkinci olarak bu gezegende madencilik yapan insan koloniciler ile gezegenin asıl sahibi olduklarını iddia eden uzaylı ırk arasında olası bir savaşı engellemek.
Sıra dışı bir bilim kurgu çizgiromanı… Sylvain Runberg yazdı, Serge Pelle resimledi.

 Sylvain Runberg Kitapları

32,00 ₺ %23
24,64 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786056523229
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 48
Basım:
Ebat: 24x32 cm
Çevirmen: Gülfem Onur Karagöz
Ağırlık: 48
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.