Ortadirek

Ezik 2. Kitap

Andrew Smith

Kitap Açıklaması

Lise sonun kolay geçmesi beklenir ama söz konusu Ryan Dean West olunca bu imkansız

Pine Mountain’daki son senesinde geleceğe odaklanması gereken Ryan, geçmişe saplanıp kalmıştır. Koçu, ragbi takımının ortadireği ve yeni kaptanı olmasını, yani kaybettiği arkadaşı Joey’nin pozisyonunu doldurmasını ister. Dolap boyutlarındaki odasınıysa on iki yaşındaki bir birinci sınıf öğrencisiyle paylaşması gerekmektedir. Bu ufaklık çok iyi yemek yapar, klostrofobiyle boğuşur ve Ryan Dean’in kaybetmekten korktuğu sevgilisi Annie Altman’ın peşinde yavru köpek gibi dolanır. 

Bütün bunlar yetmezmiş gibi Ryan’ın çizimleri de artık onu rahatlatmaktan uzaktır. NATE (Nefes Aldırmayan Tehditlerin Efendisi)’in her köşe başında pusuya yattığına inanır. Derken, kendisinden pek hoşlanmadığını düşündüğü Nico’yla, Joey’nin erkek kardeşiyle karşılaşır. Ryan Dean tüm bu sorunlarla baş etmeye çalışırken akıl sağlığını korumayı başarabilecek mi? 

“Son derece içten bir roman… Tıpkı büyümenin kendisi gibi bu hikaye de eğlenceli, acıklı, tuhaf ve zihin açıcı. Mükemmel ve büyüleyici bir okuma deneyimi sunuyor.”

- Publishers Weekly

“Zekice ve olağanüstü komik. Başarılı çizimleri ve espirili karikatürleriyle fevkalede bir anlatım. Smith’in muhteşem karakterleri, okurlarını hiç zorlamadan kendine aşık edecek cinsten. Yıkıcı ve unutulmaz bir deneyim.”

- Kirkus Reviews

Andrew Smith Kitapları
36,94 ₺ %40
22,16 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Roman
Orijinal Başlık: Stand Off
ISBN: 9786052991039
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 400
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Editör: Selma Altıntaş Bursalıoğlu
Çevirmen: Gamze Bulut
Ağırlık: 400
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.