Outlook

Kolektif

Kitap Açıklaması

Günlük kullanımda karşılaşılan problemler ve çözümleri
Uygulamalı ekran görüntüleri ile hızlı ve etkin öğrenim
Sistematik İletişim Yönetimi

Görerek, duyarak, uygulayarak ve okuyarak Outlook... içinde yaşadığımız çağın en önemli kavramlarından biri olan iletişim, teknolojinin baş döndürücü katkılarıyla öylesine karmaşık ve yaygın bir hal aldı ki, artık ancak gelişkin yönetim sistemleriyle düzenlenebiliyor. Çünkü artık en basit veri ya da bilgi alışverişi için bile birçok adres bilmeniz gerekiyor. Herkesin ev adresi, iş adresi, iş telefonu, cep telefonu, faksı, e-mail adresi, Web sitesi, yıldönümleri, doğum günleri, dijital kimlikleri, takma isimleri vb. var ve günümüzde profesyonel iletişim bu kayıtların tutulmasını zorunlu kılıyor. Yalnızca bu verilerin düzenli bir kayıt altında tutulmasını sağlamak üzere geliştirilmiş bilgisayar uygulamalarının varlığı da zaten bu gereksinimi yeterince kanıtlıyor, işte Outlook kitabı, tüm bu işlemleri Outlook üzerinden nasıl yapılabileceğini görsel örneklerle ve ayrıntılı olarak anlatıyor. Outlook'la ilk kez tanışanlar için bir rehber, onu bilenler için ise bir başvuru kaynağı olarak...
Outlook nedir?

Outlook, özellikle profesyonel iş ilişkilerinize ait verileri kaydedebileceğiniz, bununla da kalmayıp, iletişim verilerinizi belgeleyen, iş takvimlerinizi çıkaran, randevularınızı düzenleyen, kısacası son derece ayrıntılı bir adres ve telefon defterinin işlevini üstlenen bir uygulama.

İyi bir Outlook kullanıcısı olabilirseniz, sözü edilen iletişim karmaşası ortadan kalkacak, kaydedilen telefon numaraları, unutulan e-mail adresleri, randevular, kalın adres defterleri, ajandalar, kartvizit defterleri birer birer hayatınızdan çıkacaktır.

10,09 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789752301535
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 144
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 144
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.