P*ştoloji

İstediğini Elde Etmesini ve Kolayca Paçayı Kurtarmasını Bilme Sanatını İnceleyen Bilim Dalı

Chris Illuminati, Dennis La Valle, Steven B. Green

Kitap Açıklaması

P*ştoloji bilim olmaktan çok öte bir şeydir. Bu bir sanat formudur. Şanslısınız, çünkü bu sayfaların içinde, bu yaşam tarzına uyum sağlamakta başarılı olmanın yollarını gösteren, yoğun bir kurs göreceksiniz.

Terfi etmek için mi çabalıyorsunuz?
Hayata meydan okumak mı istiyorsunuz?
Herkesin dikkatini çekmek mi istiyorsunuz?
Paylaşılamayan biri olmak mı istiyorsunuz?

Hepsi olabilir. Bir p*şt nasıl tavır alacağını, istediğini nasıl elde edeceğini, karşı cinsle nasıl iletişim kuracağını bilir. Ve bunu soğuk terler dökmeden yapabilir. Kolay olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bir daha düşünün.

Elinizdeki kitap bu ağır yükü üzerinizden alacak. P*şt olmakla, dangalak olmak arasındaki farkı öğreneceksiniz. Biri sizi mutluluğa ve başarıya götürür, diğeri ise sıradanlaştırır. Bu rehber sizi birincisini nasıl çekip alacağınızı, kendine güven, hızlı bir zekâ, kalın bir deri ile nasıl donatılacağınızı gösterir. Asla saçmalık değil.

Ama sakın eğlenceli olmadığını, sadece çalışma olduğunu düşünmeyin. P*ştoloji yazar ekibi Steven B. Green, Dennis LaValle, Chris Illuminati p*ştoloji konusunda eğitim almış adamların hikâyelerini, daha büyük p*ştlardan alınan özlü sözleri anlatarak size ilham verecek ve eğlendireceklerdir. Bu kitapta okumak isteyeceğiniz her şeyi bulacaksınız. P*ştlar sistemi kendi çıkarları için kullanmayı bilirler. Bu nedenle ya hayatınızı onların gölgesinde yaşarsınız ya da kontrolü elinize alırsınız. Kendi kararınız. Seçiminizi akıllıca yapın.11,11 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055993474
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 239
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Çevirmen: Nazan Tuncer
Editör: Sema Tiniş
Ağırlık: 208
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.