Pandemi Döneminde Yönetim - Strateji - Liderlik

Himmet Karadal, Muhsin Halis, Gözde Mert

Kitap Açıklaması

Cesur adımlar atmak, yöneticilerin yüksek performans elde etmeleri için hayati önem taşımakta. Bir, iki cesur hamle yapmak, değişimle başa çıkma olasılığını ciddi düzeyde artırır. Yöneticilerin isteklerini yeniden ayarlamalarına yardımcı olmak için üzerinde düşünmeleri gereken bir çok soru vardır.

Yeni hedeflerimiz neler olacak, bulunduğumuz yerden daha ileriye gitmek için nelere ihtiyaç duyuyoruz? Yeni hedeflerimizi başarmak için paydaşlarımızla birlikte hangi değerlerimizi güncellememiz gerekiyor? Yapmamız gereken zihniyet değişikliğinin muhtevası nedir?

Bu gün sahip olduklarımızın hangilerini geleceğe taşıyabiliriz? Geleceğe dönük olarak, yapılacaklar listesindekileri yönetme imkan ve ihtimali ne düzeydedir? Bu sorumluluğu nasıl üstleneceğiz ve diğer paydaşların taşıdığım bu sorumluluğu tanımalarına nasıl yardımcı olacağım?

Farklı alanlardan akademisyenlerin geniş bir yelpazede hazırlamış oldukları bu çalışma Covid-19 sürecinin meydana getirdiği problemlerin araştırılmasını konu edinmiştir. Bu konularda çalışacak araştırmacılara ve yaşamımızı şekillendiren yöneticilere rehberlik etmesi ümidiyle bu çalışmayı takdim etmenin mutluluğunu birlikte yaşıyoruz.Himmet Karadal Kitapları

65,00 ₺ %10
58,50 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786057604316
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 368
Basım:
Ebat: 16x23,5 cm
Ağırlık: 368
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.