Pazartesi Geldiği İçin Teşekkür Ederim Tanrım

Siz ve Müşterilerinizin Sevebileceği İş ortamı Nasıl Yaratılır

Roxanne Emmerich
3 kişi

Kitap Açıklaması

'En iyiyi hedefleyen işverenler ve çalışanlar bu kitabı mutlaka okumalı.'

- Bıll Bachrach

"Ben bu kitabı sevdim! Roxanne Emmerich'in kurumları olumlu yönde değiştirme yeteneğinin mucizeden hiç de eksik yanı yok. O gerçek bir işkadını. Her işveren bu kitabı tüm çalışanlarına vermek isteyecek ve işyerinde mutlu olmak isteyen herkes bu kitabı satın alma ihtiyacı duyacaktır." 

- Jack Canfıeld

"Pazartesi Geldiği için Teşekkürler Tanrım! kitabı çalışanlara tutku ve heves aşılamak ve tüm çalışanların her gün gelmek istedikleri bir iş ortamı yaratmak için dinamik stratejiler sunan harika bir kitap. İş stratejileriyle ve üretkenliğin nasıl arttırılacağıyla ilgili yüzlerce kitap okudum. Ama bu tüm çalışanlarımın okuması için alacağım ilk kitap." 

- Ivan Mısner

"Roxanne işyerini daha iyi bir ortam haline getirmek için kendi özel motivasyon ve kanıtlanmış yöntemlerini bizimle paylaşmaya istekli olduğu için teşekkürler Tanrım. Okuyucular 'Pazartesi Geldiği için Teşekkürler Tanrım!' ifadesinden 'Keşke Her Gün Pazartesi Olsa' ifadesine geçeceklerdir." 

- Harvey Mackay

"Roxanne, sürükleyici, parlak ve ilham verici bir şekilde işbirliği yapmaları için hem erkekleri hem de kadınları motive ediyor." 

- John Gray

"İki yıldan kısa süredir Pazartesi Geldiği için Teşekkürler Tanrım! yaklaşımını uyguluyoruz. Bütün şubelerimizdeki Her hedefe ulaşmakla kalmadık, hedeflerimizin çoğunu yüzde 100 aştık! Tüm şirketimiz bir ekip gibi hareket ediyor! Bunu kendi şirketi için istemeyecek bir CEO düşünemiyorum." 

- chad l. Hoffman

"Roxanne Emmerich, insanların pazartesi gününü nasıl dört gözle bekler hale gelebileceğini ülkedeki tüm şirketlere gösterdi. Onun düşünceleri, günümüzün yoğun iş yaşamında seyrek görülen temel insanî değerleri ve anlayışı yansıtıyor."

- Gary Hoover

"Pazartesi Geldiği için Teşekkürler Tanrım! programımızın 30. gününde son 10 yılın toplam büyümesinden daha fazla büyüdük! Bu büyüme sadece mucize olarak tanımlanabilir. Kar % 44 arttı ve büyüme devam etti." 

- Pattı w. Steele

20 yıllık yönetim danışmanıdır ve üç kez Yılın Girişimcisi ödülünü kazanmıştır. Danışmanlık yaptığı firmaların gelişimi onun başarısını kanıtlamaktadır.

Pazartesi Geldiği için Teşekkürler Tanrım! kitabı kâr getiren ve işi sevdiren bir sistemin ana hatlarını çizmektedir. İşyerinde en alt seviyede bulunanlardan en tepe noktadaki kişilere kadar herkes için bir 'Pazartesi Geldiği için Teşekkürler Tanrım!' denilen işyeri ortamı oluşturmayı amaçlamaktadır. Somut sonuçlar elde etmek üzerine yoğunlaşmaktadır.27,69 ₺ %30
19,38 ₺
1 günde kargoda
Kargo Bedava Kargo Bedava

Bu kitapta kargo bizden!

Bu kitabı dilerseniz tek başına, dilerseniz başka ürünlerle alın, kargo ücreti ödemeyin!

Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Thank God It's Monday! How To Create a Workplace You And Your Customers Love
ISBN: 9786055289461
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 192
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Çevirmen: Sibel Demirel
Editör: İbrahim Şener
Ağırlık: 213
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • ismail çanaktepe (27.06.2020)

    Guzel kitap :)