Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Pembe Fili Düşünme

Pembe Fili Düşünme

Zeynep Selvili Çarmıklı
İnkılap Kitabevi
1 kişi
Kidega'nın "Pembe Fili Düşünme" Kitap Yorumu
Düşünmek istemediğimiz konuların hissetmek istemediğimiz duyguların inadına zihnimizi nasıl meşgul ettiğininin üzerinde duruyor Pembe Fili Düşünme. Psikolog Zeynep Selvili Çarmıklı Kabul ve Kararlılık Terapisi, Şefkat Odaklı Terapi, Öz Şefkatli Farkındalık kavramlarını irdeliyor. Sadece başarı, mutluluk, sevgi gibi pozitif olgulara odaklanılan insan hayatının eksikliğine; yalnızlık, yetersizlik, başarısızlık gibi olguların tamamlayıcılığını ve bizim bir parçamız olduğunu akıcı bir dille anlatıyor yazar. Kendini tanıma yolculuğuna çıkmış herkes okumalı.

Pembe fili düşünmemem gerekiyor. Tamam, o zaman kocaman, gri bir balina düşünürüm. Pembe fili düşünme. Balinalardı değil mi su püskürten? O kadar zaman nefeslerini mi tutuyorlar, ne yapıyorlar? Pembe fili düşünme. Geçenlerde aldığım kitabı da düşünebilirim. Pembe fili düşünme. Çok heyecanlıyım başlamak için. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünmemem lazım. Acaba kaç defa düşündüm? Pembe fili düşünme.

Böyle de düşünmemem lazım galiba. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme. Mini mini bir kuş donmuştu, pencereme konmuştu. Pembe fili düşünme. Of kaç dakika oldu acaba? Pembe fili düşünme. Dakika tutmayı unuttum galiba. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme. Acaba telefonum nerede? Kılıfı da pembe! La la la la. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme.

Zeynep Selvili Çarmıklı Kitapları
20,00 ₺ %36
12,89 ₺
1 günde kargoda
30 TL üzeri kargo bedava Kargo Bedava
Favorilerime Ekle

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9789751038760
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 208
Basım: Şubat 2018
Zeynep Selvili Çarmıklı

Zeynep Selvili Çarmıklı Hakkında

Zeynep Selvili Çarmıklı Kimdir?Son zamanlarda yazdığı kitaplarla ve yaptığı programlarla adından söz ettiren Zeynep Selvili Çarmıklı 1987 yılında İzmir’de doğmuştur. İzmir Saint Joseph Fransız lisesin...

"Pembe Fili Düşünme" Kitabı Hakkında Yorumlar

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Çınar Bolatlı (18.06.2018)

    Pembe Fili Düşünme kitabı kişisel gelişim kitabından çok öte. Yaşanmışlık olan her kitap kısa sürede sevilir bu kitapta öyle.

  • Rüzgar Babacan (11.06.2018)

    Pembe Fili Düşünme gerçekte olan bir psikanaliz test diye biliyorum. Gencecik bir insanın kaleminden çıkması da ayrıca mutlu etti beni. Kişisel gelişim kitaplarından çok ayrı olarak yazılmış

  • Sarp Kunt (24.05.2018)

    Pembe Fili Düşünme kitap ismi bakımından ilk başlarda farklı bir izlenim uyandırabilir fakat kişisel gelişim psikoloji kitapları dalında yer alıyor. Gencecik bir yazar olan Zeynep Selvili gerçekte var olan pembe Fili Düşünme isimli bir deneyini kolay şekilde anlatan akıcı bir kitap.