Play-Doh Çalışkan İtfaiye Aracı Oyun Hamuru Seti

E6103

Ürün Açıklaması

Kahramanlar hayal güçlerini kullanır! Play-Doh Çalışkan İtfaiye Aracı ile çeşit çeşit itfaiye görevleri tasarlayın. Su gibi görünmesi için mavinin çeşitli tonlarına sahip Play-Doh Su Hamuru ile itfaiye maceralarınıza daha çok eğlence katın. Bu hamuru, su sıkıyormuş gibi yapmak ve Play-Doh yangınlarını söndürmek için itfaiye aracındaki su topunda kullanın.

Diğer 4 renkteki Play-Doh oyun hamurlarıyla gözü pek minik itfaiyeciler daha pek çok şey oluşturabilir. İtfaiye aracının arkasında bulunan eğlenceli yangın hortumunu sıkın ve oyuncak aracın yan tarafındaki kalıpları kullanarak Play-Doh ateşi, itfaiye rozetleri ve daha pek çok şey oluşturun! Çocuklar, Play-Doh makasıyla oyun hamurlarını kesebilir.

Karşınızda play-doh çalışkan itfaiye aracı. 3 yaşından büyük çocuklara yönelik bu oyuncak itfaiye aracıyla yangın söndürme görevlerine katılın! Play-Doh ile çocuklar hem eğlenecek, hem de kendi itfaiye hikâyelerini hayal edecek.

Play-doh su hamuruyla oyuncak yangınları söndürün. 56 gramlık Play-Doh Su Hamuru, su gibi görünmesi için mavinin çeşitli tonlarına sahip, klasik Play-Doh oyun hamurumuzdur!

Su topuyla su sıkar gibi yapın. Topu Play-Doh renkleriyle doldurun ve oyuncak aracın üstündeki kolu çevirerek eğlenceli şekillerde Play-Doh suyu sıkın!

İtfaiye görevleri hayal edin. Bu oyun seti çocuklar, aracın arkasında bulunan eğlenceli yangın hortumlarını sıkabilecek, kalıpları kullanarak itfaiyeci rozetleri, itfaiye vanaları ve çok daha fazlasını oluşturabilecek!

Çocukların güvenle kullanabileceği 5 play-doh rengi. Sete, Play-Doh Su Hamuru'nun yanı sıra her biri 56 gramlık kutuların içinde 4 renk Play-Doh oyun hamuru da dahil.

İçindekiler: itfaiye aracı oyun seti, ray aksesuarı, 2 aksesuar, 1 kutu Play-Doh Su Hamuru ve 4 kutu Play-Doh Oyun Hamuru (toplam net ağırlık 280 gram).

Yaş: 3 yaş ve üzeri

UYARI: Ebeveynin Dikkatine: Buğday içerir. Oyun hamuru yenmemelidir. Sağlığa zararlı madde içermez. ASTM D-4236 ile uyumludur. Temizlemek için kurumasını bekleyin, ardından kazıyın veya elektrik süpürgesiyle toplayın. Çocuğun yaşına ve beceri seviyesine göre oyun hamurlarıyla yapılan şekiller farklılık gösterebilir.Play Doh Ürünleri
234,90 ₺ %10
211,41 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava
Ürün Ayrıntıları
Ürün Kodu: 5010993597338
Boyut: Normal
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu ürün hakkında ilk yorum yazan sen ol.