Play-Doh Patlamış Mısır Partisi

E5110

Ürün Açıklaması

Patlamış Mısır Partisi Oyun Hamur Seti ile minikler eğlenceli zaman geçirecek!

Play-Doh ile durmaksızın mısır patlatma eğlencesi!

Makineyi kullanarak oyun hamurundan patlamış mısırları küçük, orta ve büyük boydaki 3 kovaya doldurun. Ardından, komik çerez karışımlarıyla karıştırın!

Şeker temalı pres ve kalıplarla yapay kraker, çılgın şekerlemeler ve çok daha fazlasını ekleyin. Şurup aletiyle komik şurupları veya tereyağını sıkmayı unutmayın.

Bu Play-Doh setini, çocukların harika saatler geçirmesi için sinema partinize ekleyin veya çocuklarınızın yaratıcılıklarını geliştirmeleri için karlı, yağmurlu ya da herhangi bir günde Play-Doh patlamış mısır partisi verin!

Oyun hamurları çocuğunuzun hem el becerisi hem de hayal gücünün gelişmesine yardımcı olur. Farklı renkteki oyun hamurları ile çeşitli şekiller yapabilecekler. Şekil vermede yardımcı birbirinden neşeli aksesuarlar ile minikler hem eğlenecek hem de yaratıcılıklarını geliştirecekler. Okul öncesi oyun aktiviteleri için oldukça faydalıdır.

3 yaş ve üzeri çocukların kullanıma uygundur.

Kutu İçerisinde; monte edilmemiş patlamış mısır makinesi, 3 patlamış mısır kovası, şurup aleti ve 3 uç, kepçe, çift taraflı şekerleme kalıbı, 2 Hamurdan Fikirler kartı, kullanım kılavuzu ve 6 kutu Play-Doh Oyun Hamuru (toplam net ağırlık 283 g).

Ürün ve renkler farklılık gösterebilir. Oyun hamuru yenmemelidir.

Toksik madde içermez.

Temizlemek için kurumasını bekleyin, ardından kazıyın veya elektrik süpürgesiyle toplayın.

Kutu Ölçüsü; 8 x 22 x 33 cm.Play Doh Ürünleri
182,90 ₺ %10
164,61 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava
Ürün Ayrıntıları
Ürün Kodu: 5010993597260
Boyut: Normal
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu ürün hakkında ilk yorum yazan sen ol.