Polis ve Halkla İlişkiler

Kolektif

Kitap Açıklaması

Arzu Toğuşlu Kızbaz, Betül Önay, Ece Karadoğan, Emel Güler Yılmaz, Fatma Göksu, Feride Akım, Kolektif, Korhan Mavnacıoğlu, Mehmet Ak, Mustafa Üstün,Nilnur Tandaçgüneş, Nilüfer Pembecioğlu, Özlem Kalan, Salih Gölge, Seda Mengü, Sema Yıldırım Becerikli, Serra Görpe, Veli Polat, Yeşim Güçdemir.

Bugün polis eğitimi, değişen ve gelişen dünyaya ayak uyduran bir işlevsellikle yapılanmakta, her geçen gün, uygulanan eğitim sistemininb daha dinamik bir yapıya ulaşması hedeflenmektedir. Müfredatta yer alan ve zaman zaman ek seminerlerle beslenerek eğitimin içine alınan halkla ilişkiler uygulamaları, artık emniyet teşkilatının vazgeçilmez öğretileri içinde yerini almıştır. Bu kitap polis ve halkla ilişkiler eğitimine hizmet etmek amacıyla, ders müfredatına uygun bir içerikle kaleme alınmıştır.

Polis ve Halkla İlişkiler kitabı, halkla ilişkiler öğrencilerine, Polis Akademisi, Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Meslek Yüksek Okulları öğrencilerine, halkla ilişkiler alanına ilgi duyan her kademeden Emniyet Teşkilatı mensubuna ve her kesimden konunun ilgililerine, başlangıç düzeyinde temel bilgileri ulaştırmayı ve alanı tanıtmayı hedeflemektedir.30,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 3990000002039
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 503
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 503
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.