Psişik Korunma

Enerji Alanınızı Koruma ve Güçlendirme Teknikleri

Fadime Çelik
Bilyay Yayıncılık

Bir enerji alanına sahip olduğumuz ve bu alanın çevre ile sürekli etkileşimde olduğu fikri aslında her devirde bilinen bir gerçektir. Bazılarımız bu etkileri daha fazla hisseder, bazılarımız ise daha az.

Ancak ne olursa olsun hepimiz sürekli bir enerji alışverişi içerisinde yaşarız. İşte, bu alışverişler içerisinde zaman zaman kendi enerji alanımızı korumamız gereken durumlar olabilir. Aksi halde enerjimizi çabuk tüketebilir ve çeşitli rahatsızlıklarla karşı karşıya kalabiliriz.

Elinizdeki kitap çeşitli ortamlarda kendinizi psişik olarak nasıl koruyabileceğiniz, enerjilere karşı olan farkındalığınızı nasıl geliştirebileceğiniz, içinde yaşadığınız ortamların enerjisini nasıl temiz tutabileceğiniz konusunda pek çok bilgi ve uygulamaları içeren kapsamlı bir kaynak eserdir.

Yazarın geniş bir araştırma sonucu oluşturup kendi deneyimleriyle zenginleştirdiği bu çalışma hem şifacılık konusuyla ilgilenenler hem de gündelik yaşam içerisindeki herkes için bir başucu kitabı niteliğindedir.

18,52 ₺ %22
14,45 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786056611391
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 210
Basım: Nisan 2017
Ebat: 13,5x19,5 cm

Fadime Çelik Hakkında

Fadime Çelik, Diğer Kategoriler, Parapsikoloji - Gizem kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Psişik Korunma kitabının yazarıdır. Fadime Çelik kitapları...

Psişik Korunma Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.