“Pütürgeli Ali” Bir Eylemcinin Anıları

Aliseydi Çakırel

Kitap Açıklaması

Ülkücüler; 12 Eylül öncesi yaşananlarla yüzleşmeli, sorgulamalı ve gereğini de yapmalı, ancak bugüne kadar kimseden bu yönde bir ışık görmedim. Sanki herkes üç maymunu oynuyor, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'ndan başka. Hatta bu yönde fikir serdedenlerin de sesleri kısıldı hep, meçhul odaklar tarafından.
"Tarlamız çok önceden sürülmüş," diyen; Muhsin Başkan da susturuldu hem de şeytanî bir planla, hâlâ sırları çözülemeyen katliam ile.
Ülkücülerin içerisine sızmış ajanlar, sonradan devşirilenler, başka yabancı merkezlere oyuncak olanlar olabileceği gibi, ülkücülerin 12 Eylül öncesi ile yüzleşmedikleri, bunu yapamadıkları için de paramparça bölünüp her siyasi harekete payanda olmaktan kurtulamadıkları da görünen bir gerçek.
Son olarak; FETÖ'nün başını çektiği, MHP'ye yapılan başarısız operasyonlar, sonra kopup ayrı partilerde mücadele yolunu seçenler, ülkücüleri başka yerlere hazır kıta görevlendireceğini zannedenler, haklılığımı teyit ediyor gibi. Karşımıza çıkan bu isimlerin çoğu geçmiş dönemlerde devşirildiğinden şüphelendiğimiz kişilerdi.
Ülkücülerin içerisine yabancılar tarafından devşirilmiş, yerli ve millî olmaktan uzak, İslam'a, Türk'e ve Türkiye'ye düşman unsurların sızmış olduğu gün gibi ortada.
Yıllardır kendilerini ülkücü olarak kamuoyunda gösteren sözde ülkücü birçok isim FETÖ ile irtibatlı ve iltisaklı. Hoş, her kesim ve kurumdan binlerce isim irtibatlı ama asıl bizim garibimize gidenler bunların içinde sözde Ülkücü olanlar.

 25,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786257834360
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 160
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Ağırlık: 160
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.