Rotasız Seyyah Yol Hikayeleri - 2

Mehmet Genç

Kitap Açıklaması

Dünyayı karış karış gezmeye başlayıp, kısa sürede Rotasız Seyyah adıyla internette fenomen haline gelen, fotoğraf projeleriyle gerek yurt içinde, gerekse BBC, The Telegraph ve Der Spiegel gibi gazete ve dergilerde adından söz ettiren Mehmet Genç, büyük beğeni toplayan ilk kitabının ardından yeni maceralarıyla bir kez daha okurların karşısına çıkıyor.

Sizler de bu kitabı okurken Tacikistan'ın Pamir Dağları'nda yaşayan Pamir Kırgızı Türklerinin çadırlarına misafir olup, Kırgızistan'daki 7134 metre rakımlı Lenin Zirvesi'ne tırmanacak; Afganistan'daki bir Taliban karargâhına girip,  belki en az Mehmet kadar korkup heyecanlanacaksınız. İran polisleri tarafından ajan olduğu düşünülerek sorguya çekildiğinde şaşkınlığınızı gizleyemeyecek, çadırlarda yaşayan Kaşkay Türkleriyle yaptığı Türkçe sohbetlere dâhil olduğunuzda ise yüzünüzün güldüğünü fark edeceksiniz.

Ve öyle umuyoruz ki Mehmet'le beraber siz de gezecek, bolca görecek ve çok şey öğreneceksiniz…Mehmet Genç Kitapları

49,00 ₺ %30
34,30 ₺
Tedarik Süresi: 3 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786052064061
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 384
Basım:
Ebat: 155x221 cm
Editör: Şafak Tahmaz
Ağırlık: 384
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • nurullah demir (06.05.2020)

    kargo birkaç gün gecikme dışında hiçbir sıkıntı yok.kitabın yanına bir kitap + el dezenfektanı hedıye olarak vermişler. verdiğiniz hizmetten dolayı size çok teşekür ederim