Ruh Zihin Beden Şifası Mükemmel Sağlık ve Canlılık İçin Eksiksiz Şifa Sistemi

Zhi Gang Sha

Kitap Açıklaması

Nasıl ki düşüncelerimiz suyu etkiliyorsa, ruhlarımız da bedenimize, sevdiklerimize ve günümüz dünyasına denge getirebilir. Dr. Sha, ruhun, tüm yaşamımızı ve tüm dünyayı değiştirebilecek kadar büyük bir güce sahip olduğunun mesajını veren önemli bir öğretmen ve büyük bir şifacıdır. Ruh, Beden, Zihin Tıbbı adlı eseri, sizi derinden etkileyecektir. Dr. Masaru Emoto, Suyun Gizli Mesajı kitabının yazarı

Şifanın gerçek sırrı nedir? Uluslararası bir üne sahip olan yazar ve şifacı Dr. Zhi Gang Sha, çağlar boyunca sorulan bu soruya son derece basit bir yanıt veriyor: Önce ruhunuzu iyileştirin; ardından zihniniz ve bedeniniz de iyileşecektir.

Ruh, Zihin, Beden Tıbbı adlı eserinde Dr. Sha, sevginin ve affetmenin, şifanın altın anahtarı olduğunu öğretiyor. Size, iyileşme sürecinizin temelinden itibaren ruhunuzu, zihninizi ve bedeninizi dönüştürmenizi sağlayacak araçlar sunuyor. Bu kitapta açıklanan teknikler ve kuramlar son derece basit ama yaşamınızı kökten değiştirebilecek güce sahiptirler:

• Soğuk algınlığından sırt ağrısına, kalp hastalığından şeker hastalığına kadar 100'den fazla hastalığı iyileştirme yöntemi.

• Kilo vermek, kanseri iyileştirmek, duygusal denge kazanmak ve iyi bir sağlığı korumak için adım adım teknikler.

• Ve devrim niteliğinde "bir dakikada iyileşme" tekniği.

 Zhi Gang Sha Kitapları

20,37 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789756388716
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 392
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 392
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.