Ruhsal Mutluluk

Michael Youssef

Kitap Açıklaması

"Ruhsal Mutluluk, huzursuz yüreğiniz için gerçek tesellidir."
- Janet Parshall, talk show sunucusu

Yaşamın sizi tatmin etmemesi belki de iyi bir şey olabilir. Yaşamda, şu anda deneyimlediklerinizden çok daha fazlasının olması gerektiği düşüncesinden kurtulamıyor musunuz?

Huzursuzluk, sizi geceleri uyutmuyor ya da kafanızın içinde dönüp duran bazı düşünceler, daha büyük başarılar ya da daha fazlasına sahip olmakla susturulmuyor olabilir. Çünkü ihityaç duyduğunuz şey cok daha derindir. İçinizdeki karmaşanın son bulmasını, endişe, suçluluk, öfke ve korkudan muaf olmayı istersiniz.

İnsanlar çözümü kariyerlerini ilerletmekte, değişik hobiler edinmekte, ilişkilerde ya da dini faaliyetlere katılmakla ararlar. Ama Tanrı'nın Söz'ü yaşamda tatmin bulamamızın aslında ruhsal bir sorun olduğunu açıklamaktadır. Bu doyumsuzluluk aslında anca Tanrı tarafından giderilebilecel içsel bir susuzluktur.

Tatmin duygusu her zaman bizden uzakta bir yerde kalmaya devam edecek mi, yoksa bie gün biz de huzur ve tatmin olma duygularını deneyimleyecebilecek miyiz?

Tanınmış yazar ve Kutsal Kitap öğretmeni Michael Youssef, Ruhsal Mutluluk'ta, yaşamlarında kurtarıcı bir güce dönüşmüş olduğu Kutsal Kitap karakterleriyle sizi tanıştırmaktadır. Kutsal Kitap'taki bu kahramanlar içsel huzursuzluklarını izleyerek, lüftuyla herkesi dinlenme ve huzur bulmak için kendisine çağıran Tanrı'ya dönmüşlerdir. Bu çağrı sizin için de geçerlidi.Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789758820474
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 203
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 203
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.