Kitap Açıklaması

İnsanı şaşkınlığa düşürebilecek kadar saf bir Şaman kahramanın sürükleyici yolculuğunu anlatıyor SAF.

Roman basit, gizemli ve sevimli bir Doğu masalı olarak başlayıp karmaşık bir dünyaya doğru uzanıyor. Bakir bir dünyanın değerleriyle günümüz dünyasının karmaşık, bencil ve yıkıcı yapısının bir yüzleşmesi SAF. Birinin ötekiyle sınanması… Bildiğimize inandığımız pek çok şeyle yeniden yüzleşmek zorunda kalacağımız eğlenceli ve sarsıcı bir üslupla karşı karşıya kalıyoruz SAF'ta. İçinde pek çok masala ince göndermeleri olan keyifli roman, bir yanıyla da bizi zorlayacak cesur sorular soruyor. Şaman inancı, belli ölçülerde hemen bütün kültürlere, inanç sistemlerine sızmış sağaltıcı, onarıcı, besleyici, şefkatli bir hayat algısıdır. Anadolu mistisizminin temel payandalarından olan bu zengin kültürel kaynak, SAF romanının arka planını oluşturuyor.

SAF bir yol ve aşk öyküsü. Hatta bir yerde ikisi tek bir şeye dönüşüyor ve İsmail Güzelsoy bize orayı anlatıyor. Saflığın doğasını, aşkı, Şaman dünyasını, dostluğu sorgulamak ve anlamak yolunda benzersiz bir okuma şöleni SAF.

Bazı kitaplar okurda derin bir izler bırakır. Bazı kitaplar okurun hayatına karışır. SAF onlardan biri işte. Toplamında sıkı bir aşk masalı...

 İsmail Güzelsoy Kitapları

17,13 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786058749535
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 342
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 342
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.