Saklı Kalan

Tara Altebrando
Altın Kitaplar

On bir yıl önce altı anaokulu öğrencisi hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Bu süre içerisinde geride kalanlar hayatlarına devam ederler ya da devam etmeye çalışırlar. Beklenmedik bir anda kaçırılan altı çocuktan beşi geri döner. Artık on altı yaşındadırlar ve her şey yolunda gibidir. Beş çocuk kayıp on bir yıl içerisinde nerede oldukları, nasıl yaşadıkları ya da kendilerini kimin kaçırdığı gibi sorulara cevap veremezler, çünkü geçmiş hakkında hiçbir şey hatırlamıyorlardır. Üstelik geri dönmeyen altıncı çocuğun varlığından haberdar bile değillerdir. Ne var ki hiç kimse, yavaş yavaş belirmeye başlayan garip tesadüfler ve gün yüzüne çıkan gerçeklerle yüzleşmeye hazır değildir. Hızlı temposu, merak uyandıran hikâyesi ve birbirinden şaşırtıcı karakterleriyle akıllardan silinmeyecek bir roman.

“Saklı Kalan’ı okumaya başladığınız andan itibaren, uyuyamayacak, telefonunuzu kontrol edemeyecek, soluk dahi alamayacaksınız. Hatta başınızı kitaptan kaldıramayacaksınız.”

- E. Lockheart New York Times,

(We Were Liars Yalancılar 2017) kitabının yazarı

30,00 ₺ %35
19,50 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
30 TL üzeri kargo bedava Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
Orijinal Başlık: The Leaving
ISBN: 9789752123823
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 448
Basım: Şubat 2018
Çevirmen: Doğanay Banu Pinter

Tara Altebrando Hakkında

Tara Altebrando, Edebiyat, Roman kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Saklı Kalan kitabının yazarıdır. Tara Altebrando kitapları; Altın Kitaplar...

Saklı Kalan Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.