Kitap Ara
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Saklı Seçilmişler

Saklı Seçilmişler

Soner Yalçın
Kırmızı Kedi Yayınevi
2 kişi
Kidega'nın "Saklı Seçilmişler" Kitap Yorumu
Soner Yalçın'ın uzun süren araştırma ve birikimlerinin sonucu olan bu kitap küresel gıda terörünü gözler önüne seriyor. Bunu yaparken de tarım, eğitim, sağlık, nüfus ve ekonomi alanlarında yapılan akıl almaz projeleri okuyucusuyla buluşturuyor. Türkiye'nin sağlık politikaları, GDO kullanımı ve yerli üretim konularını belgelere dayandırarak anlatan bu eseri mutlaka okumalısınız.

Bir film düşün.

İlk sahne sıradan bir olayla başlar.

Film ilerledikçe gelişmelere inanamazsın.

Dehşete kapılırsın.

Film biter. Etkisinden kurtulamazsın.

Korkarsın.

Bu kitabın yazım sürecinde ben bunları yaşadım.

İlk sahne:

Altı yıl önceydi.

Medyaya her cümlesi yalan olan bir haber sızdırıldı.

Peşine düştüm..

Soner Yalçın Kitapları
30,00 ₺ %43
17,15 ₺
Tedarik Süresi: 2 işgünü
30 TL üzeri kargo bedava Kargo Bedava
Favorilerime Ekle

Kitap Ayrıntıları

Orijinal Başlık: Siz Onları Değil; Onlar Sizi Seçti
ISBN: 9786052981900
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 504
Basım: Aralık 2017
Soner Yalçın

Soner Yalçın Hakkında

Soner Yalçın Kimdir?Hüseyin Soner Yalçın 1966 yılında Cemile ve Mehmet Ali çiftinin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Ev hanımı anne gıda ticareti ile uğraşan bir babanın oğlu olan Soner Yalçın Sağlık...

"Saklı Seçilmişler" Kitabı Hakkında Yorumlar

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Ebru Erez (11.07.2018)

  Öncelikle üstat Soner Yalçın'a bize Saklı Seçilmişler kitabını sunduğu için sonsuz teşekkürler. Kitaba başlamadan önce en sevdiğiniz yiyecekleri yiyebilirsiniz çünkü sonrasında beslenmeye bile korkar hale geleceksiniz.

 • Emel Dizdar (09.07.2018)

  Saklı Seçilmişler kitabı Türkiye'nin Gıda konusundaki tüm detaylarını sunan bir kitap. Soner Yalçın'ın başarılı bir eseri olmuş.

 • Rüzgar Tekelioğlu (06.07.2018)

  Gıda sektöründeki tüyler ürpertici gerçekleri bizlere sunan Saklı Seçilmişler kitabı günlerce hatta yaşam boyu herşeye şüphe ile bakarak farkındalık yaratabilir diye düşünüyorum.

 • Rüya Köylüoğlu (05.07.2018)

  Saklı Seçilmişler kitabında bizlere gerçekleri öğrettiğin için sonsuz teşekkürler Soner Abi. Ama aç mı kalalım demekten de kendimi alamadım.

 • Ebru Pektemek (04.07.2018)

  Saklı Seçilmişler kitabından sonra yemeden içmeden kesildik be üstat

 • Esma Evliyaoğlu (03.07.2018)

  Saklı seçilmişler kitabını okuyana kadar yemek içmek serbest, sonrasında ise sanırım biraz dikkat etmek gerekecek. Gıda gerçeklerini tüm çıplaklığı ile ele alan bu kitabı çok beğendiğimi söylemek isterim.

 • Aşkın Sezek (03.07.2018)

  Gerçeklerin aynası olarak görüyorum Soner Yalçın'ı. Saklı Seçilmişler kitabı ile bizlere gıda gerçeklerini nede güzel anlatmış.

 • Şahnur Kılıççı (11.06.2018)

  İlk çıktığında diğer sitelerden oldukça indirimli olarak satılmaktaydı. Kidega'nın kalitesini o zamanlarda anlamıştım zaten. Saklı Seçilmişler bugün hala çok satanlar listesindeyse Soner Yalçının ne kadar usta bir kalem olduğunun göstergesidir.

 • Çınar Sepetçi (24.05.2018)

  Soner Yalçın’ın kalemini çok beğeniyorum. Usta Gazeteci yazarın bu kitabı ilk çıktığında satın almıştım. Gıda Terörünü çok mantıklı araştırmaları ile bizlere cesurca sunuyor olması mesleğindeki başarısını Saklı Seçilmişler kitabında ortaya çıkarıyor.