Sana Özgürlük Vadediyorum

Laurent Gounelle
Pegasus Yayınları

Kendinizi kaybedeceğiniz…

ve yeniden bulacağınız bir roman.

İşvereninin sana işten atılmak istemiyorsan on gün içinde performansını artırman gerektiğini söylediğini hayal et. Üzgün ve kafan karışmış bir şekilde eve geliyorsun ve sevgilin uzun süredir aranızda sorunlar olduğunu düşündüğünü söylüyor… Patronun da sevgilin de bu durumdan kişiliğini sorumlu tutuyor. Bu konuda elinden ne gelebilir ki?

Romanımızın kahramanı Sybille Shirdoon’ın başına gelen de işte buydu. Bir arkadaşı ona gizli bir topluluktan bahsedene kadar o da ne yapacağını bilmiyordu. Başarısızlık, ayrılık, hatta ihanetle karşı karşıyaydı ama yolunda aynı zamanda mutluluk, neşe ve aşka da yer vardı… Kökenleri eski Anadolu medeniyetlerine ve sufi geleneklerine dayanan bu topluluğun öğretisinin, sorunlarının çözümü olabileceğini fark eden Sybille kendisinin ve çevresindekilerin kişiliklerinin sırlarına varacağı akıl almaz bir maceraya atıldı.

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer, Mutlu Olmak İsteyen Adam, Ve İçinde Uyuyan Hazineyi Bulacaksın, Seni Her Şeyin Mümkün Olduğu Bir Yere Götüreceğim ve Yaşamayı Öğrendiğim Gün kitaplarının yazarı Laurent Gounelle son romanıyla sizi insan ruhunun derinliklerinde bir keşfe çıkaracak. Kitabın sonunda ise sizi her zamanki gibi mutluluk ve sevgi bekliyor.

“Heyecan verici bir hikâye, sonunu öğrenip bu sırra varabilmek için bir solukta okuyacaksınız.”

- Maxi

39,98 ₺ %37
25,19 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Orijinal Başlık: Je Te Promets La Liberté
ISBN: 9786052996478
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 352
Basım: Mayıs 2019
Ebat: 13,5x21 cm
Editör: Zeynep Şehiraltı
Çevirmen: Hasan Can Utku
Laurent Gounelle

Laurent Gounelle Hakkında

Laurent Gounelle, 10 Ağustos 1966 yılında Fransa'da dünyaya gelmiştir. Ünlü bir yazar olmasının dışında bir psikiyatrist olarak çalışmaktadır. Laurent Gounelle, Edebiyat, Fransız Edebi...

Sana Özgürlük Vadediyorum Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Çağan Yıldızoğlu (16.05.2019)

    Özgür olmayı hepimiz isteriz. Sana Özgürlük Vadediyorum kitabı bence herkesin içine özgürlük tohumu eken bir eser. Okumanızı tavsiye ederim.

  • Emel Adıvar (15.05.2019)

    Oldukça heyecan verici bir hikaye özellikle de sonunu öğrenip bu sırra varabilmek için bir seferde okuyup bitireceğiniz bir kitap.