Fotoğraf, Sinema, Tiyatro
(5 ürün)

Fotoğraf, Sinema, Tiyatro

0 kişi
İcat edildiği 19. yüzyılın ilk yarısından günümüze değin estetik ile yakın ilişki içerisinde olan bir sanattır fotoğraf. Duyularla algılanan ve güzeli konu edinen estetik ise dönemsel olarak değişikli...
%25 30,00 ₺ 22,50 ₺
0 kişi
İlk baskısı 1999 sonunda gerçekleşen kitap, sualtındaki gizemli yaşamın tanıtıldığı ve çevre koruma bilincinin aşılandığı sualtı fotoğrafları ile oluşan ilk Türkçe sualtı kitabıdır. İçerdiği renkli v...
%5 85,00 ₺ 80,75 ₺
0 kişi
Sualtının Yıldızları Alptekin Baloğlu'nun 2. kitabıdır. Kitap, 2003 yılında Fransa'da yapılan Antibes 30. dünya sualtı görüntüleme festivalinde “Dünyanın En İyi Sualtı Kitabı” ödülünü ve yine 2003 yıl...
%5 95,00 ₺ 90,25 ₺
0 kişi
Dünya şampiyonu sualtı fotoğraf sanatçısı Alptekin Baloğlu, sualtından bir balığın gözüyle Boğaziçi’ne bakıyor. Yalılar, saraylar, iskeleler, anıtlar, hisarlar, camiler, Kız Kulesi, Haydarpaşa, balıkç...
%5 120,00 ₺ 114,00 ₺
Tükendi
0 kişi
Suyun üzerinde yaşanan bir hayat; yüzen evler, balıkçılar, göle ekilmiş tarlalar, fotoğrafik açıdan zaten müthiş zengin bir malzeme sunuyor. Bir de, bu farklı toplumsal iklimin insanından, hırslarının...
%5 110,00 ₺ 104,50 ₺
Fotoğraf Kitapları
Fotoğraf kitapları, fotoğraf üzerine yazılan çizilen kaynaklardır. Fotoğraf, bir anın durumun kopya edilerek kâğıda aktarılması sanatıdır. Fotoğrafta gözlem ve bakış açısı önemli bir yer tutmaktadır. Bakış açısının yakalanan görüntüye yansıması, çekim kural kaidelerini etkilemesi sanatsal özelliklerini de etkileyen etmenlerdir.
Fotoğraf kitapları, işinde profesyonel çalışanların ve hobi amacıyla fotoğraf çekenlerin ilgilendikleri kitap türleridir. İçerik olarak geniş bir kapsama sahiptir. Fotoğrafçılık sanatı sosyal medyanın gelişim göstermesiyle ve teknolojik gelişmelerle birlikte daha çok gelişmiştir. Bu gelişim beraberinde fotoğrafa ve fotoğrafçılığa olan ilgiyi de arttırmıştır. Fotoğrafçılığa olan ilginin artması fotoğraf kitaplarının daha kapsamlı ve çeşitli olarak ele alınmasını ve yazılmasını sağlamaktadır. Daha iyi fotoğraf çekmek için fotoğraf kitaplarına başvurabilir ve fotoğraf tarihine daha çok hakim olabilirsiniz.
Uzman yazarlar tarafından kaleme alınan en iyi fotoğrafçılık kitapları okuyucuların beğenisine sunulmaktadır. Yeni çıkan fotoğraf kitaplarını, sanat fotoğraf kitaplarını, en iyi fotoğraf kitaplarını Kidega sizlere bir kategori altında sunmaktadır. Kidega’da en uygun fiyat avantajlarıyla en çok okunan fotoğraf kitaplarına sahip olabilirsiniz.

Sinema Kitapları
Sinema kitapları sinemacılık ile ilgili olarak kaleme alınan kitaplardır. Sinema kitaplarını sinema sektöründe çalışanların ve sinemaseverlerin tercih ettikleri kaynaklardır. Sinema hareketli bir izlenim sunan perde sanatıdır. Çekimler sonrasında filmlerin seyirciye sunulmasıyla oluşmaktadır. Gerçekçi bir yapıya sahip olan sinemada hareketler sayesinde korku, gerilim, dram macera gibi türler seyirciye yansıtılmaktadır.
Tarihsel açıdan incelediğimiz zaman sinemanın gelişiminin ve değişiminin, gelişen teknoloji ile beraber paralellik gösterdiğini de anlayabiliriz. Bu gelişimle beraber sinemaseverler ve sinema teknik ekibi sinema kitaplarına olan ilgi ve alakayı da arttırmıştır. Bu alakanın artmasıyla beraber sinemaya ve sinemacılığa dair yazılan çizile kaynakta artış olmuştur. Kidega, sizler için en iyi sinema kitaplarını ve sinema tarihi kitaplarını bir kategoride bir araya getirerek sunmaktadır. En çok okunan sinema kitaplarına sahip olmak için Kidega’yı ziyaret edebilirsiniz.

Tiyatro Kitapları
Tiyatro kitapları tiyatrocuların ve tiyatro seyircilerinin severek okuduğu ve takip ettiği eserlerdir. Tiyatro kitapları, tiyatro senaryosu olarak yazılıp okuyucuya sunulduğu gibi tiyatronun teknik detaylarının işlenmesi ve yazılmasıyla da sunulmaktadır.
Tiyatronun tarihi geçmişi köklü ve kapsamlıdır. Bu sebepler tiyatro alanıyla ilgili eserlerin de geniş ve kapsamlı olduğunu göstermektedir. Okuyucunun tiyatro kitaplarına olan ilgisi oldukça yoğundur. Özellikle yetkin kalemler tarafından yazılan tiyatro senaryo kitapları uzun yıllardan beri en çok okunan tiyatro kitapları arasında yer almıştır.
Tiyatro meraklıları ve tiyatrocular tarafından ilgiyle beklenen en iyi tiyatro kitapları ve en çok okunan tiyatro kitapları Kidega, tarafından bir kategoride sunulmaktadır. En uygun fiyat avantajlarından yararlanarak tiyatro eğitim kitaplarına ve tiyatro oyun kitaplarına sahip olabilirsiniz.
FİLTRE