Şans Wookiee’sinin Sırrı

Bir Origami Yoda Kitabı

Tom Angleberger

Kitap Açıklaması

Dwight okuldan uzaklaştırma aldığı için McQuarrie Ortaokulunun en popüler kişiliği Origami Yoda da ortadan kaybolmuştu. Yoda'nın yokluğunda çözülmesi gereken bir olay dosyası da olmuyordu. Tommy kendi hakkında yazabileceği bir şeyler olup olamayacağını düşünürken, birden büyük bir şey çıkageldi. Kocaman ve tüylü bir şey. Bu bir Şans Wookiee'siydi, Chewbacca şeklinde bir kahin Sara, onu okula Dwight'ın bir armağanı olarak getirmişti. En az Yoda'nınkiler kadar gizemli tavsiyeler veriyordu.
Tommy, Kellen ve Harvey sonunda Wookiee'nin sırrının peşine düşerler. Şimdi çözülmesi gereken iki sır vardır. Ve sonuca ne kadar yaklaşırlarsa Origami Yoda'nın geri dönmesi de o kadar mümkün görünmektedir.

Tom Angleberger, Origami Yoda'nın Gizli Dosyası ve Horton Halfpott'un yanı sıra daha birçok çocuk kitabının yazarıdır. Yıldız Savaşları ve origami tutkunudur. Origami kâğıt katlama sanatı ile Yıldız Savaşları karakterleri yapmaktadır. Kendi yaptığı origamilerin ve okuyucuları tarafından gönderilen birçok harika origaminin fotoğraflarına www.origamiyoda.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tom, ABD'de Virginia'daki Appalachian Dağları'nda yaşamaktadır.Tom Angleberger Kitapları

25,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: The Secret Of The Fortune Wookie An Origami Yoda Book
ISBN: 9789752118058
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 208
Basım:
Ebat: 14x22 cm
Çevirmen: Burcu Bingül
Ağırlık: 208
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.