Sarah Kay Koleksiyonu 10'lu Takım

Modesty T. Streetlittle
Artemis Yayınları

Sarah Kay Koleksiyonu 1 : Sarah’ya Mektup

Sarah Stanley, tüm hayatını ailesinin çiftliğinde geçirmiş yaşlı bir kadın. Bir sabah uyandığında, eline kâğıdı, kalemi alıyor ve kendisiyle aynı adı taşıyan torununa, uzun uzun çocukluğunu, babası Tom'u, annesi Lisbeth'i ve ablaları Kelly ile Nelly'yi anlatıyor. Heyecan dolu turta macerasını eklemeyi de ihmal etmiyor elbette!

Sarah Kay Koleksiyonu 2 : Küçük Felaket

Köy hayatının her mevsim rahat geçtiği düşünülebilir. Fakat doğa bazen acımasızdır. Stanley Ailesi'nin küçük çiftliği, kasabayı tehdit eden kasırgadan nasıl etkilenecek? Sarah Stanley, ailesinin başından geçen üzücü ama aynı zamanda ona dayanışmayı öğreten bir anıyı bizlerle paylaşıyor.

Sarah Kay Koleksiyonu 3 : Kayıp Saat

Sarah Stanley, torununa anlattığı hikayelere devam ediyor. Bu kitapta küçük Sarah okula başlamanın heyecanı içinde. Ne yazık ki, can sıkıcı bir olay sevincine gölge düşürüyor. Tabii minik kahramanımız, tüm şirinliğiyle sorunların üstesinden gelmeyi başarıyor.

Sarah Kay Koleksiyonu 4 : Esrarengiz Kulübe

Küçük kahramanımız Sarah'nın ilkokul öğretmeni Bayan Simons-Frehley'nin davranışlarında uzun süredir bir tuhaflık var. Meraklı Sarah, yeni arkadaşının yardımıyla konuyu araştırmaya karar veriyor. Öğrendikleri bilgiler, iki kızı hiç tahmin edemeyecekleri bir gerçeğe ulaştırıyor.

Sarah Kay Koleksiyonu 5 : Babam Kayboldu

Laketown kasabasının şirin sakini Sarah Stanley için gün pek de iyi başlamıyor. Kedisi evin altınıüstüne getiriyor ve postacının da Sarah'ya can sıkıcı bir mektubu var. Fakat küçük kızın başına gelenler bu kadarla da kalmayacak. Bakalım Sarah cesaretiyle tüm zorlukların üstesinden gelebilecek mi?

Sarah Kay Koleksiyonu 6 : Kasabada Düğün

Şirin Laketown'da bile mutluluklar kimi zaman şüphelerle gölgelenebilir. Tüm kasaba, babasını kurtaran Sarah'yı cesareti için kutlarken küçük kızın aklı, duyduğu gizli bir konuşmada. Bakalım Sarah sır saklamayı başarabilecek mi?

Sarah Kay Koleksiyonu 7 : İki Nedime

Küçük Sarah Stanley, öğretmeninin düğün töreninde nedime olmak için sabırsızlanıyor. Fakat diğer nedime SidonyFlockett ile karşılaşınca hevesi kursağında kalıyor. Başta çok anlaşamayan bu iki kızın sevgi dolu arkadaşlık öyküsünü bir solukta okuyacaksınız!

Sarah Kay Koleksiyonu 8 : Kasabada Doğum

Stanley ailesini muhteşem bir sürpriz bekliyor. Küçük Sarah'nın çok yakında bir kardeşi olacak! Peki tatlı kahramanımız aldığı bu haberi nasıl karşılıyor ve bebeğin gelişine nasıl hazırlanıyor dersiniz?

Sarah Kay Koleksiyonu 9 : Ailemize Hoş Geldin

Sarah çok mutlu. Çünkü bir kardeşi oldu! Fakat bu mutluluk, yerini hayal kırıklığına bırakıyor. Çünkü bebek, uyumak ve süt içmek dışında hiçbir şey yapmıyor! Anne ve babası kardeşini ona emanet ettiğinde ise Sarah büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Minik bir bebekle ilgilenmek meğer sandığı kadar kolay değilmiş!

Sarah Kay Koleksiyonu 10 : Dostluğun Resmi

Sarah, nehir kenarında kendine yeni bir arkadaş buluyor. Küçük kız, resme çok yetenekli olan kibar Zachary ile güzel bir dostluk kuruyor ve onu hemen arkadaşlarıyla tanıştırmaya karar veriyor. Peki onlar da Zachary'yi aralarına almaya Sarah kadar istekli mi acaba?

Modesty T. Streetlittle Kitapları
134,26 ₺ %66
45,64 ₺
Tedarik Süresi: 1 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 1473756472136
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 867

Modesty T. Streetlittle Hakkında

Modesty T. Streetlittle, Çocuk & Gençlik, Çocuk Öykü & Roman kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sır...

Sarah Kay Koleksiyonu 10'lu Takım Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.