Savaş Fırtınası - Kızıl Kraliçe Serisi 4

Kızıl Bir Şafak Gibi Yükseleceğiz

Victoria Aveyard
Pegasus Yayınları
1 kişi

“Yüksektepe sizin için savaşacaksa,” dedi başbakan, Tiberias’a bakıp, “Sizin de bizim için savaşmanız gerek.” Davidson’ın gözleri altın renginde parıldıyordu. Tiberias’Inkilerse kızıl alevler gibiydi. “Size kuzeyin alevi diyorlar, Majesteleri. Bize alevleri gösterin.”

Sonra bana baktı.

“Ve bize fırtınayı gösterin.”

Zaferin bir bedeli var!

Mare Barrow bunu, Cal’in ihanetiyle yerle bir olduğunda öğrenmiştir. Artık kalbini korumaya, Kızıllar ile Yenikanların özgürlüğünü kazanmaya ve Poyraz Krallığı’nı yok etmeye kararlıdır… Maven’ın başındaki taçtan başlayarak. 

Fakat hiçbir savaş yandaşlar olmadan kazanılmaz ve Mare, kendisini perişan etmiş oğlanı yenebilmek için kalbini kırmış bir başka oğlanla omuz omuza vermek zorunda kalacaktır. Cal’in Gümüş müttefikleri, Mare ve Kızıl Muhafızlar’la birleştiğinde yenilmez bir güç oluşturur. Ancak Mare’yi elde etmek isteyen Maven’ın gözü hiçbir şey görmeyecektir… önüne çıkan her şeyi ve herkesi yok etmesi gerekse bile. 
Mare’nin, uğruna savaştığı her şey tehlikededir. Zafer, Gümüş krallıklarını devirmeye yetecek midir? Yoksa küçük şimşek kız sonsuza kadar sessizliğe mi mahkûm olacaktır? 

Victoria Aveyard’ın muhteşem serisinin son kitabında Mare tüm gücünü toplamak zorunda kalacaktır… Çünkü herkes sınanacaktır fakat herkes hayatta kalmayacaktır. 

“Serinin yeri yerinden oynatan son kitabında aksiyon tüm hızıyla devam ediyor.” 

- School Library Journal 

92,50 ₺ %37
58,28 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
Orijinal Başlık: War Storm
ISBN: 9786052995983
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 672
Basım: Kasım 2018
Ebat: 13,5x19,5 cm
Editör: Çiçek Eriş
Çevirmen: Belgin Selen Haktanır
Victoria Aveyard

Victoria Aveyard Hakkında

Victoria Aveyard Amerika Birleşik Devletleri Massachusetts'te doğdu. Erken yaşlarda bir yazma ilgisi oluşmuştu. Genç yetişkin ve fantezi kurgu ve senaryolar yazan bir yazardır. Fantezi türünden o...

Savaş Fırtınası - Kızıl Kraliçe Serisi 4 Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.