Savaş Sanatı

Sun Tzu
İndigo Kitap
Kidega'nın Savaş Sanatı Kitap Yorumu
Savaş stratejilerinin madde madde ele alınarak anlatıldığı kitap. M.Ö yazılmasına rağmen hala kaynak olarak kullanılmaktadır. Stratejilerin yanında ordu yönetimi ile ilgili tavsiyelerde bulunan ve ideali tanımlayan eser yöneticilere ilham vermeye devam ediyor.

M.Ö. 400’lerde Sun Tzu tarafından kaleme alınan ve aradan geçen binlerce yıla rağmen günümüzde hâlâ değerini koruyan Savaş Sanatı, yazılı tarihin en değerli taktik-strateji eserlerinden birisidir.

Doğu ve Batı ordularına kılavuzluk etmesinin yanı sıra, Savaş Sanatı şimdilerde büyük ya da küçük iş adamlarının ve liderlerin dayandığı temel kaynaklardan biri haline gelmiştir.

Hayatın her safhasında mücadele etmek zorunda kaldığımız şu günlerde Sun Tzu’nun Savaş Sanatı, hâlâ uygulanabilir örneklerle, başarılı olmak ve güçlü kalmak isteyenler için mutlaka okunması gereken bir eser.

Sun Tzu Kitapları
Şimdi ek %8 KDV indirimiyle!
7,41 ₺ %35
4,82 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786052361290
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 90
Basım: Ağustos 2017
Ebat: 125x195 cm
Çevirmen: Barış Satılmış

Sun Tzu Hakkında

Sun Tzu Kimdir?Sun Tzu M.Ö 544 yılında doğmuştur. Çinli komutan ve asker olan Sun Tzu savaş stratejisi üzerine yazdığı Savaş Sanatı isimli eseri günümüzün en eski strateji kuramı olarak görülür.M.Ö 50...

Savaş Sanatı Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.