Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim

Nilgün Bodur
Destek Yayınları

Sadece hayatta değil, ayakta da kalarak, mutlu olarak, kahkaha atarak yeneriz düşmanlarımızı. En büyük intikam, intikamı bile düşünmemektir. En büyük intikam, bizsizliktir. En büyük intikam, senin aynada gördüğünü onun artık görememesidir...

Nilgün Bodur

Bir sene kadar önce eşyalarımı toplayıp sessiz sedasız giderken biliyordum terk ettiğimin terk edenim olduğunu. Gürültü çıkarmadığım, ağlamadığım, kapıları çarpmadığım, eşyaları kırmadığım için hissediyordum bu gidişin dönüşü olmadığını. Bazı gitmeler, beceriksizce teşebbüs edilmiş intihar gibidir.

Not bırakırsın, anlatırsın, ağlarsın... Geride kalanları acıtmaya çalışırsın. Hâlâ bir umudun olduğunu gösterir bu haber veriş, kendini özetleyiş. İşte böyle ölemezsin. Bağın varsa gidemezsin. Ben not bırakmadım giderken, çıt çıkarmadım. Çıkaracağım tüm seslerin duyulmayacağını anladım. Gitmedim aslında, kabullendim ve vazgeçtim. Kapıyı kaparken, kolundan tutanın olmadığında eyleminin adının terk etmek olmadığını anladım. Terk eden, terk edilmiştir. Ardında bırakacağı gürültü sadece başarısız bir intihar girişimidir. 

Yani gitmek bana ait bir eylem gibi görünürken, anladım ki giden sendin.

Bir sene sonra geriye bakıyorum da, sen gittin ya ben çok güzelleştim...

Nilgün Bodur Kitapları
22,00 ₺ %41
13,09 ₺
Ön Sipariş Ürünü
Satışa Çıkma Tarihi: 26.06.2018
Tedarik Süresi: 2 işgünü
30 TL üzeri kargo bedava Kargo Bedava
Favorilerime Ekle

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786053114253
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 256
Basım: Mayıs 2018
Nilgün Bodur

Nilgün Bodur Hakkında

Nilgün Bodur Kimdir?Nilgün Bodur Avusturya Kız Lisesi’nde okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Çok uzun süre dünyanın en iyi markalarına iletişim direktörlüğü...

"Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim" Kitabı Hakkında Yorumlar

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Atakan Polat (18.06.2018)

  Nilgün Bodur nede güzel anlatmış Sen Gittin ya Ben Çok Güzelleştim kitabında geride bırakarak gidilen her yaşamdan nasıl ayakta durabileceğimizi. Bir kabulleniş bir vazgeçmişliğin sessizliğini anlatıyor.

 • Burcu Berberoğlu (13.06.2018)

  Sessizce akıp gitti bir günde bitirdiğim ender kitaplardan oldu Sen Gittin Ya Ben Çok güzelleştim oldukça başarılı bir kitap olmuş.

 • İrem Dağdaş (11.06.2018)

  Sosyal Medyadan takip ettiğim oldukça başarılı bir kadın Nilgün Bodur. Kitabı da kariyer yaşamı kadar başarılı olmuş. Sen Gittin ya Ben çok değiştim kitabı ile yeniden toparlandım resmen. Hayata olan küskünlüğüm kendimi dışa kapatmam kitap ile bilikte son buldu.

 • Esma koçercan (04.06.2018)

  Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim Nilgün Bodur’un videosunu izleyerek kitabı almaya karar verdim. Ön siparişte şuan beklemekteyim