Sen Yoksun

Sencer Olgun

Kitap Açıklaması

İnsanoğlu sosyal bir varlıktır. Gören, duyan, bilen, düşünen ve hisseden... Bildiklerini ve hissettiklerini en iyi iletişim kaynağını kullanarak paylaşır ve yaşatır. Şiir ise insanoğlunun en etkili iletişim aracıdır. İnsana, insan olduğunu hissettiren, insanı diğer insanlarla bütünleştiren, ona sevmeyi, merhameti, yaşamayı öğreten edebî bir metindir.

Ben de bu duygulardan yola çıkarak “Sen Yoksun” isimli kitabımla girdim şiir dünyasına... “Çocuklar ölmesin, kadınlar çiçektir, bize bir hâl olmuş” gibi şiirlerimle toplumsal yaralarımızdan dem vurmak istedim. “Bayrak, önce vatan, İstanbul, Milli Diriliş” gibi şiirlerimle milli duyguları kabartmak istedim. “Düşünüyorum, yaşamak, sonbahar” gibi şiirlerimle unuttuğumuz yaşam gayemizi hatırlatmak istedim. “Mevlâna, Kerbela, DUA” ile manevi sorumluluklarımızı ortaya koymaya çalıştım. “Babacığım, Anneye Mektup, Ey Sevgili” gibi şiirlerimle aile değerlerini korumak istedim. “Sen Yoksun, Göz Göre Göre, Bekliyorum, Ben Aşkı Sende Öğrendim, Gemileri Yaktım Da Geldim” gibi şiirlerimle ise temiz aşklara, yarım kalmış sevdalara merhem olmak istedim.

Bu şiirler, birçok yaşanmışlıklar anlatacak sizlere. Okuduklarınız bir anda canlanır gibi olacak gözlerinizin önünde. İster bireysel okuyun, isterse çeşitli programlarda şiir dinletisi şeklinde seslendirin; şiirlerin her gönüle girebilecek bir etkiye sahip olduğunu göreceksiniz.

Daha şimdiden tüm okurlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

- Sencer Olgun

Sencer Olgun Kitapları
15,00 ₺ %38
9,30 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Şiir
ISBN: 9786059508070
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 176
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.