Senin Hikayen Ne?

Binlerce Yıllık Keşfedilmemiş Pazarlama Tekniği Hikaye Anlatımı

Ryan Mathews, Watts Wacker

Kitap Açıklaması

Hikaye anlatmak, evrensel bir insan faaliyetidir. Her toplum, tarihin her döneminde hikayeler anlatmış ve bu hikayelere dikkatle ve tutkuyla kulak vermiştir. İnsanlar birbirlerine kim olduklarını, nereden geldiklerini, ne kadar benzersiz olduklarını, nelere inandıklarını hikayelerle anlatır. Hikayeler onların geçmişteki anılarını ve geleceğe yönelik umutlarını içerir.

Hikayelerin bir yararı daha vardır: Hikayeler, rekabet avantajı elde etmek için elinizdeki en güçlü, bugüne dek en çok ihmal edilmiş araçtır.

Oysa farkında olsanız da olmasanız da şirketinizin anlattığı bir hikayesi zaten vardır. Senin Hikayen Ne? bu hikayeleri kontrol altına almanıza ve kendi yararınıza kullanmanıza yardımcı olacak. Ryan Mathews ve Watts Wacker unutulmaz bir hikaye yaratmanın, bu hikayeyi inanılır kılacak altyapıyı oluşturmanın, günümüzde tüketiciye yönelik amansız mesaj bombardımanı arasında hikayenizin öne çıkmasını sağlamanın sırlarını açıklıyor.

Pazarlama, satış, yatırımcı ilişkileri, istihdam, değişim yönetimi ve daha pek çok konuda hikayelerin inanılmaz gücünü ortaya çıkarıyor.

Her yönetici, her girişimci, her pazarlama, satış ve iletişim sorumlusu için vazgeçilmez teknikler sunuyor.19,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: What's Your Story?
ISBN: 9786055755386
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 221
Basım:
Ebat: 145x215 cm
Çevirmen: Aytül Özer
Editör: Banu Adıyaman
Ağırlık: 266
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.