Seninle Başlamadı

Kalıtsal Aile Travmalarının Kim Olduğumuza Etkileri ve Sorunların Üstesinden Gelebilmenin Yolları

Mark Wolynn
3 kişi

Kitap Açıklaması

Seninle Başlamadı geleneksel psikoterapinin, ilaçların ve diğer müdahale yöntemlerinin uzun süredir çözemediği zorlukların ortadan kaldırılmasında dönüştürücü bir yaklaşım sunmaktadır.

“Seninle Başlamadı travma terapileri alanında, farkındalık uygulamaları konusunda insanı anlamak için ileriye doğru güçlü bir adım atmanızı sağlıyor. Cesur, yaratıcı ve şevkat dolu bir çalışma.”

-Sharon Salzberg, Yazar Lovingkindness and Real Happiness

“Kalıpları altüst eden bu kitap kalıtsal aile travmaları konusunda anlayışı geliştiren ve acı çekmeye son verebilecek güçlü araçlar sunuyor. Mark Wolynn iyileşmeye doğru yapılacak seyahatte güvenilir ve bilge bir rehberdir.”

-Tara Brach, PhD, Yazar Radical Acceptance and True Refuge

“Mark Wolynn, bilemediğimiz ve acı çekmemize sebep olan çözülmemiş travmalarla bizi atalarımıza derinden bağlayan yolları aydınlatma konusunda muhteşem bir iş başarıyor. Bize derinden anlayışı, diyalog görselleştirmelerini ve şefkatle yeniden bağlanmayı sağlayacak teknikler ve beceriler sunuyor.”

-James S. Gordon, MD, Yazar Unstuck: Your Guide to the Seven-Stage Journey Out of Depression

35,00 ₺ %25
26,25 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
75 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: It Didn’t Start With You
ISBN: 9786059692472
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 276
Basım:
Ebat: 145x21 cm
Editör: Umut Kısa
Çevirmen: Mine Madenoğlu
Ağırlık: 240
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Nazlı İzdaş (10.10.2019)

  Sebebini bilmediğiniz anlam veremediğiniz duygularınız mı var ? O zaman tam sana göre .İlk yarısı içinde bulunduğunuz bilinmezliklerin cevabını çok güzel veriyor fakat 2. Yarısı tekrardan ibaret.

 • Sinem Ayverdi (13.05.2019)

  Kişisel gelişim kitapları sevenlere önere bilicegim bir kitap ama onun dısında ki okuyucuları bi miktar sıkabilir.

 • Burcu Çamdalı (22.01.2019)

  çok beğendim kitap elime kısa sürede ulaştığı için de ayrıca teşekkürler.

 • Burcu Erberk (07.11.2018)

  Bence mutlaka okumanız gereken bir kitap. Enteresan şeyleri içinde barındıran Seninle Başlamadı Kitabına eminim sizlerde bağlanacaksınız.

 • Yağız Koyuncu (04.09.2018)

  Seninle Başlamadı kitabı gerçekten de harikaydı. İnsanın kendi başına da bir şeyler başardığını görmek güzel.

 • Tuna Kaplangı (28.08.2018)

  Kitabı okumaya başladığım da anladım ki hayat birileri ile başlamadı ki onlarla da bitsin. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Keyifli okumalar dilerim.

 • Ada Mayhoş (27.08.2018)

  Kitabın güzel yanı bilimsel açıdan bir bilgi hazinesi olmasına rağmen dilinin oldukça anlaşılır ve akıcı olması.

 • Rüya Özkök (20.08.2018)

  Psikoloji üzerine okuduğum en iyi kitaplardan biri de Seninle Başlamadı eseri oldu.

 • Mert Çetiner (16.07.2018)

  Seninle Başlamadı kitabı bilimsel açıdan bir bilgi hazinesi olması dışında dilinin de oldukça anlaşılır ve akıcı olması insanı şaşkına çevirecek araştırma sonuçları içermekte. Psikoloji adına her şeyi sevenlerin mutlaka okuması gerek.

 • Burcu Bademci (10.07.2018)

  Seninle Başlamadı kitabı Nautilus kitap ödülünü kazanmış ve en güzel yanı da bilimsel açıdan bir bilgi hazinesi olmasına rağmen kitabın anlaşılır ve akıcı olması çok hoş. Kitabı okumayı bitirdikten sonra kendi hayatınızı gözden geçireceksiniz.

 • Koray Sadıklar (07.07.2018)

  Okuduğum en güzel roman diyebilirim, kitabı okurken anlamadığım en tuhaf duygu Seninle Başlamadı hissi vermekti. Kitabın adı gibi hiçbir duygu başkaları ile başlamıyor. Herkesin okuması gerek diye düşünüyorum.

 • Efe Keçeci (04.07.2018)

  Psikoloji üzerine kitaplar pek sevmesem de Mark Wolynn yazdığı Seninle Başlamadı kitabını çok satanlarda gördüğüm ve ilgimi çektiği için almak istedim iyi ki de almışım böylelikle aile içinde kim olduğumu ve sorunlarımın üstesinden nasıl gelmem gerektiğini öğretti. Psikoloji sevenlerin mutlaka okuması gereken bir kitap.

 • berk tekerli (31.05.2018)

  Bilimsel olarak hazırlanmış bir kitap olmasına rağmen akıcı ve sade bir dille yazılmıştır. Seninle başlamadı kitabı okuyan herkese bir şeylere katan bir eser.