Serafina ve Büyülü Değnek Robert Beatty
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Serafina ve Büyülü Değnek

Serafina ve Büyülü Değnek

Robert Beatty
Yabancı Yayınevi

Robert Beatty'den, Serafina ve Siyah Pelerin'e heyecan verici bir devam kitabı geliyor.

Serafina, Siyah Pelerinli Adam’ı yendikten sonra gölgelerden sıyrılıp Biltmore Evi’ne, gün yüzüne çıkmıştı. Her akşam ormana, annesini ziyarete gidiyor ve dağaslanlarının hayatlarını öğreniyordu. Fakat Serafina kendini iki dünya arasında kalmış gibi hissediyordu: Biltmore’un şık giyimli hanımları ile yaşayamayacak kadar vahşi, dağaslanlarıyla yaşayamayacak kadar da insandı.

Biltmore’da ardı ardına yaşanılan saldırılardan sonra Serafina’nın evdeki koruyucu kimliği tehlike altına girmişti. Tek yandaşı ve en iyi arkadaşı Braeden Vanderbilt’in yanından koparıldı. O da kalbi kırılmış bir şekilde evden kaçmak zorunda kaldı.

Serafina, ormanın derinliklerinde Biltmore’da zehir gibi yayılan kötülüğün kaynağını ve kudretini keşfedecekti. Mavi Bayır Dağları’nda yaşayan bütün insanların ve hayvanların hayatı tehlikedeydi. Bu kötülüğü yenmesi için kendi içine dönmesi ve hayatı boyunca gerçekleştirilmeyi bekleyen kaderine hazırlanması gerekecekti.

“Beatty hayranlık uyandırıcı, büyülü bir dünya inşa etmeye devam ediyor. Orman, Biltmore Evi gibi yerler Serafina’nın geçmişi, hayatı ve orada yaşayan diğer değişik canlılara dair ipuçları veriyor. İlkinden daha da güzel olan bu roman, baştan sona heyecanla dolu.”

  -Kirkus, starred review

Robert Beatty Kitapları
32,00 ₺ %25
24,00 ₺
Tedarik Süresi: 2 işgünü
Favorilerime Ekle

Ürün Ayrıntıları

ISBN : 9786059585903
Kapak : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Boyut : Normal
Sayfa Sayısı : 432
Basım tarihi : 2018
Çevirmen : Lale Günseli Bayır

Robert Beatty Hakkında

Robert Beatty, Bilim Kurgu & Fantastik, Edebiyat, Roman kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Serafina ve Büyülü Değnek,...

"Serafina ve Büyülü Değnek" Kitabı Hakkında Yorumlar

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.