Sevginin Meyveleri

Yavuz Atıl

Kitap Açıklaması

Sevginin Meyveleri

"Yaşam neydi? Bu dünyaya neden gelmiştik. Bir yandan huzur ve mutluluk içinde bu dünyadan gelip geçenler, diğer yandan yaşamları boyunca ızdırap çekenler. Böyle yaşamayı biz mi seçmiştik, yoksa böyle bir yaşam için seçilmiş miydik? Bunu asla bilemeyeceğiz. Karanlık tünelin ucundaki aydınlığa kavuştuğumuzda gerçekleri göreceğiz görmesine ama, bunları kimselere anlatamayacağız.

Münevver bu dünyada acı çekti. Son yıllarında huzurlu olmasına karşın, yaşantısının önemli bir bölümü dayanılmaz sıkıntılarla doluydu. Ne var ki, bu dünyadan ayrılırken ardında bıraktığı sevgi hazinesi öylesine büyüdü ki, ölümünden sonra dünyaya gelen torunlarının çocukları dahi onu sevdiler."

Bu romanda, sevginin insan ruhu üzerindeki etkisinin ne kadar önemli olduğu, anne sevgisi almış kişilerin yıkılmaz bir kale gibi dimdik ayakta kalabilecekleri, alkol denilen illetin zeki bir insanı nasıl paramparça ettiği, Cumhuriyetimizin ne zorluklarla kurulup hangi aşamalardan geçtiği, din sömürüsü altında insanlarımızın nasıl kandırıldıkları anlatılmakta ve en önemlisi, sevme sanatının insanlara aşılanması işlenmektedir.

Romandaki tüm olaylar ve isimler gerçektir.18,52 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786055348724
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 365
Basım:
Ebat: 13,5x19 cm
Ağırlık: 365
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.