Şeytanın Sağ Eli

John Saul

Kitap Açıklaması

John Saul, yirmiden fazlası en çok satanlar listesine girmeye hak kazanmış gerilim romanlarının yanı sıra, New York Times'ın en çok satanlar listesine giren altı bölümlük The Blackstone Chronicles'in yazarıdır. Halen Seattle'da, Washington ve Hawaii'de yaşamını sürdürmektedir.

Evliliklerin parçalanmak üzere olduğu noktada, Ted ve Janet Conway'e halalarından asırlık bir ev miras kalır. Conway'ler çocuklarını da alarak, ikinci bir şans yakalamış olmanın heyecanıyla Louisianan'nın küçük bir kasabası olan St. Albans'a giderler. Önlerinde yeni bir hayat uzanmaktadır.

Ne var ki, uzun zaman terk edilmiş duran Viktorya tarzı büyük malikanenin içinde Conway soyadının karanlık geçmişinin anahtarları yatmaktadır - intaharlar; garip kaybolmalar, voodoo ayinleri ve cinayet söylentileriyle dolu kanlı bir geçmiş. Conway'ler, bir kere ortaya çıktığında yaşayan her ruhu sindirmekle tehdit eden bu sırlardan habersizdirler. Coway ismini taşıyan her nesli, cehennemin derinliklerinden gelen bir hesaplaşma günü beklemektedir.

 Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786055872533
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Cep Boy
Sayfa Sayısı: 505
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 505
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.